Sevgililer Günü için dekorasyon önerileri

6755
yatak odası

Aşkın rengi olarak da bilinen kırmızı, Sevgililer Günü’nde biraz daha önem kazanıyor. Kırmızı, beyaz ve pembe uzun zamandır sevgiyi temsil eden renkler oldu. Bu renkler ev dekorasyonunda da çarpıcı etkiler yaratabiliyor. Sevgililer Günü’nden esinlenerek dekore edilen yatak odalarına ve salonlara bir göz atalım.

Etkileyici yatak başlıkları

İtalyan model yatak başlıkları, yatak odasına romantik bir hava katmak için ideal. Bu yatak başlıklarında pembe ve kahverengi tonları ile doğal ve sıcak bir görünüm yakalayabilirsiniz. Odanın çok geleneksel görünmemesi için geri kalan kısımlarda modern çizgilere sahip dekorlar kullanmanız faydalı olacak.

Koyu kırmızı göz kamaştırıyor

Yatak odası

Etkileyici bir dekorasyon için kırmızı vazgeçilmez bir renktir. İlk bakışta görenleri kendine hayran bırakan kırmızı rengin özellikle koyu tonları odalara derin bir hava katmanıza yardımcı oluyor. Bordoya kayan koyu kırmızıyı, altın rengi detaylar ile renklendirebilirsiniz.

Tatlı bir oturma odası

Salon

Pembe temalı bir dekorasyon, eve hem romantik hem de tatlı bir katıyor. Sevgililer Günü’nün en dikkat çeken renklerinden biri olan pembeyi, gri ve beyaz tonları ile harmanlayabilirsiniz. Dekorasyonu canlandırmak için mavi ve yeşil aksesuarlar da kullanabilirsiniz.

Özel günler için kırmızı mutfaklar

mutfak dekorasyonu

Sevginin rengi olan kırmızıyı mutfaklara taşıyarak ailenizle birlikte sevgi dolu akşam yemekleri yiyebilirsiniz. Odanın boğucu olmaması adına nötr renklere de yer vermeye dikkat edin.

Pembe yatak odaları

yatak odası

Pastel pembe tonları ile tatlı bir yatak odası dekorasyonu elde edebilirsiniz. Hem çocuk odaları için hem de yetişkin odaları için güzel bir seçim olan pembeyi, beyaz tonlarla birleştirebilirsiniz. Böylece masum ve sevgi dolu yatak odası dekorasyonları yaratabilirsiniz.

Beyaz yatak odaları ile doğallığı yakalayın

Sadeliğin ve doğallığın rengi olan beyaz, yatak odalarına da çok yakışıyor. Pembe ve yeşil detaylar ile yatak odanızı renklendirebilir, ilkbahar havasını içeriye taşıyabilirsiniz. Yatak odanızda taze çiçek bulundurmanız odaya ferahlık da katacaktır.

Dekorasyon galerilerini incelemek için tıklayın