Sena Ağaoğlu ve Koray Kırcal’ın düğününden kareler

415
Sena Ağaoğlu ve Koray Kırcal'ın düğününden kareler

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu kızı Sena’yı evlendirdi. Sena Ağaoğlu, önceki akşam Çırağan Sarayı’nda düzenlenen düğün töreninde iş adamı Mustafa Kırcal’ın oğlu Koray Kırcal’la nikâh masasına oturdu.


Ali Ağaoğlu, damadına 28 milyon liralık yalı hediye etti. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu kızını evlendirdi. Damat, eşine 3 milyon TL’lik yüzük taktı.Sena Ağaoğlu, önceki akşam Çırağan Sarayı’nda düzenlenen düğün töreninde işadamı Mustafa Kırcal’ın oğlu Koray Kırcal’la nikâh masasına oturdu.


Görkemli düğün töreninde genç çiftin nikâhını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı. Nikâh şahitliklerini ise Hüseyin Ağaoğlu, Nurcihan Özhabeş, Mustafa Sadık Özhabeş, Ümran İnal ve Süleyman Kırcal yaptı.


Masraftan kaçınmadı
​Damat Koray Kırcal, rüya gibi bir düğün için kesenin ağzını açtı, hiçbir masraftan kaçınmadı. Her detayın düşünüldüğü düğün töreninde Sena Ağaoğlu, dünyaca ünlü moda tasarımcısı Zuhair Murad’ın imzasını taşıyan bir gelinlik giydi. Fiyatının 300 bin Euro olduğu söylenen gelinlik, düğünün en dikkat çekici detayıydı.


Damada 8 Milyon Dolarlık hediye
Ali Ağaoğlu da Koray Kırcal gibi bonkör davrandı. Ünlü işadamı, damadına servet değerinde bir düğün hediyesi verdi. Ağaoğlu, Emirgan’dan aldığı üç katlı köşkün tapusunu düğünde Kırcal’a teslim etti. Köşkün fiyatı ise 8 milyon dolar.


Düğünde Serdar Ortaç sahneye çıktı. Gecenin ilerleyen saatlerinde gelin ve damatla birlikte Ali Ağaoğlu’nu sahneye davet eden ünlü şarkıcı, işadamına “Damat bey kızınızı istemeye geldiğinde, ilk tepkiniz ne oldu?” diye sordu. Ağaoğlu, esprili bir yanıt verdi: “Ortaköy’deki evime geldiğinde kapıdan içeri adım attığı gibi elime tüfeği aldım ve bir şarjör boşalttım. Maşallah bizim damatta hiçbir tepki yok! Dimdik, korkusuzca durunca, kızıma layık yürekli bir adammış diye düşündüm.”


Öte yandan Çırağan Sarayı’nın gelin odası, Sena Ağaoğlu’na küçük geldi. Ağaoğlu, hazırlanmak için geceliği 50 bin dolar olan Sultan Süiti’ni tercih etti. Bu yıl Forbes dergisi tarafından “Dünyanın En Lüks 10 Süiti” arasında gösterilen süit, İstanbul’a gelen dünya yıldızlarının da tercihi. Odada son olarak Madonna kalmıştı.


Sena Ağaoğlu ve Koray Kırcal, düğünde 5 katlı devasa bir pasta kesti. Ardından şampanya kadehlerini havaya kaldıran çift, davetlilere düğüne geldikleri için teşekkür etti.


Gelinliği servet değerinde
Sena Ağaoğlu’nun giydiği Zuhair Murad imzalı gelinliğin fiyatının 300 bin euro olduğu konuşuluyor. Gelinlik, 37 kilo ağırlığında.


Düğüne şarkılarıyla renk katan Serdar Ortaç, Ali Ağaoğlu ile gelin ve damadı da sahneye çıkardı.


Koray Kırcal, düğünde eşi Sena Ağaoğlu’na 3 milyon TL değerinde 12 karatlık tek taş yüzük taktı.Hiçbir lüksün unutulmadığı düğünün maliyeti 60 milyon TL’yi buldu.
hurriyet.com.tr

PAYLAŞ