Selenium Retro’da son 20 daire

34
Selenium Retro’da son 20 daire

Selenium Retro’da son 20 daire, “48 ay yüzde 0 faiz” veya “120 aya kadar yüzde 0,49 faiz” kampanyası başladı.

Ataköy’de, D100 Karayolu’nun yanı başında, metrobüs ve metro durakları arasında bulunan ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre mesafede olan Selenium Retro’nun ofis bloğundaki tüm ofisler satılırken konut bloğunda kalan son 20 dairede fiyatlar, 695 bin TL’den başlıyor. 

48 ay vade ve yüzde 0 faiz oranıyla banka kredili ödeme planında daire fiyatının yüzde 70’i için aylık ödeme miktarı 10 bin 135 TL oluyor. 120 ay vadeye kadar yüzde 0,49 faiz oranıyla banka kredili ödeme planında ise daire fiyatının yüzde 70’i için aylık ödeme miktarı 5 bin 377 TL’den başlıyor. 

Cumbaları ve Balkonlarıyla Selenium Retro

Aşçıoğlu’nun Ataköy’deki ikinci projesi Selenium Retro, biri konut ve diğeri de ofis olmak üzere toplam 388 birimden oluşuyor. 

Cumba ve balkonların yer aldığı bir konsept ile inşa edilen Selenium Retro’nun bin metrekarelik kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Bu tesiste kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları bulunuyor. Bunun yanı sıra projede yer alan bin metrekarelik bir açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, cafe & bistro mekânları yer alarak Selenium Retro sakinlerinin hayatına renk katacak. Ayrıca proje kapsamında Selenium Retro sakinlerine hizmet edecek mağaza ve dükkânlar yer alıyor.

PAYLAŞ