Sapanca’da villa kiralayarak doğanın ve tatilin keyfini çıkarın

10357

Sakarya’nın son dönemde villalarla tatil için sıkça tercih edilen bölgelerden bir tanesi haline gelmesi sağlanmıştır. Sapanca’da villa kiralayarak doğanın ve tatilin keyfini çıkarın. Sakarya’nın Sapanca ilçesinde 100 metrekare ila 300 metrekare arasında değişiklik gösteren boyutlarda villalar bulunuyor. Kiralama için aylık anlaşmalar yapılması gerekmeden, kaç gün tatil yapmak istendiğine bağlı olarak sözleşmelerin yapılması sağlanıyor.

Sapanca’da Villa Kiraları Ne Kadar?

Sapanca’da villa kiraları için günlük talep edilen ortalama ücret 1000 Türk Lirası’dır. Villalar için 120 metrekare ila 250 metrekare arasında değişiklik gösteren boyutlar belirlenmiştir. Sapanca’da kiralık villa fiyatı belirlenirken özellikle bulunduğu bölgeye bağlı olarak fiyatlarda çok büyük farklarla karşılaşılmıyor. Kiralanacak olan villaların Sapanca’nın mahallelerinde 800 ila 1500 TL arasında değişen kiralama ücretleri bulunuyor.

Çoğu havuzlu olan villalarda özellikle çok sayıda kişinin konaklayabileceği büyüklük belirlenmiştir. 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 kişi kapasitesi bulunan villa tipleri için özel olarak başvuruda bulunuluyor. İlanların Hürriyet Emlak güvencesiyle incelenmesi ve ilanın verildiği numaranın aranmasıyla günlük veya daha uzun süreli anlaşma yapılması mümkündür.

Sapanca Villaları Kaç Kişilik?

Sapanca’da villaların boyutlarıyla ilgili, bölge açısından herhangi bir sorun bulunmuyor. Çoğu villanın site içerisinde olmaması ve müstakil yapıda olması sayesinde 100 metrekare ila 300 metrekare arasında farklı boyut ortalamaları belirleniyor. Sapanca’da kiralık villa ilanlarında özellikle 3+1, 4+1, 5+1, 3+2 daire tipleriyle çok sayıda kişinin aynı anda tatil yapması için uygun ortam oluşturulmuştur. Ayrıca günlük kiralık villa tutarak da tatil sürenizi kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Villalar için kiralama sözleşmelerinde, kişi sayısına bağlı olarak ödenecek ücrette artış görülmeyeceği belirtiliyor. Villanın kişi kapasitesi ve buna uygun şekilde demirbaşları detaylı olarak açıklandıktan sonra sözleşmenin yapılması sağlanır. Ayrıca Sapanca’da, sözleşmede belirtilen ücrete ek bir ödeme yapılması söz konusu değildir.

Villalar Ne Zaman Kiralanabilir?

Sapanca’da bulunan villaların kiralama işlemlerinde özel olarak belirlenen bir zaman aralığı bulunmuyor. Sakarya’nın tatil için ortalamanın üzerinde sıcaklığa ulaştığı döneminde (Mayıs – Ağustos) villalara yoğun ilgi gösteriliyor. Sapanca’da villa kiralayarak doğanın ve tatilin keyfini çıkarın. Doğanın tam olarak keyfini çıkarmak ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler tarafından sadece batı ve güney illeri tercih edilmiyor. Bulunduğu şehirden çok uzakta olmayan bir bölgede, konforlu ve lüks tatil yapmak isteyenler tarafından özellikle Sapanca villaları değerlendiriliyor.

Sapanca’da villaların kiralanması için belirlenmiş herhangi bir kısıtlama bulunmadığı için, yıl boyunca farklı fiyatlardan kiralama sözleşmeleri imzalanabilir. Villaların Kırkpınar, Köyler, Sapanca, Kurtköy gibi farklı konumlarda yer almasıyla, Sakarya genelindeki tüm villa tiplerinin kıyaslanması mümkün oluyor. Villaların kiralama ücretleri, yoğun başvuru bulunan Haziran ile Ağustos arasında artış gösteriyor. Havuzlu villa tiplerinde sadece çift olarak konaklama için tasarlanmış konutlara ek olarak, 12 kişinin konaklaması için uygun villalar da yıl boyunca açıktır.