Santra Projesinde Hafele Concept Project Ürünleri Öne Çıkıyor

349

1997 yılında inşaat sektörüne adım atan Recep Uzelli, 2014 yılında kurduğu Uzelli Yapı ile Ankara’da Santra projesine imza attı. Ümitköy/Çayyolu lokasyonunda yükselen Santra projesi, 33 bin metrekarelik bir arsa alanı üzerinde yer alıyor. Projede; 410 adet konut ve rezidans, 56 adet ofis ve 156 adet çarşı/mağaza bulunuyor.

Ankara’nın Çayyolu mahallesinde 2677. cadde üzerinde yer alan Santra projesi, kentin tam merkezinde bulunan konumu ile öne çıkıyor. Santra projesinde Hafele Concept Project ürünleri kullanıldı. Uzelli Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, Uzelli Yapı’nın sektördeki faaliyetlerini ve Santra projesini ve Hafele Concept Project ürünlerini anlatıyor.

1. Uzelli Yapı’nın Gayrimenkul Sektöründeki Faaliyetleri Neler?

Uzelli Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, Uzelli Yapı’nın nasıl kurulduğunu ve faaliyetlerini anlatıyor.

2. Ankara Santra Nasıl Bir Proje?

Uzelli Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, Ümitköy ve Çayyolu’nun kesiştiği bir noktada karma proje olarak yükselen Santra’yı anlatıyor.

3. Santra’yı Diğer Projelerden Ayıran Özellikler Neler?

Uzelli Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, Santra projesinin içindeki sosyal alanları anlatıyor.

4. Santra Projesinde Hafele Concept Project Ürünlerinin Tercih Edilmesi Ziyaretçileri Nasıl Etkiledi?

Uzelli Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, Hafele Concept Project’in Santra projesine kattığı değeri ve ziyaretçilerin ilgisini anlatıyor.

5. Santra’da Hafele Concept Project’in Tercih Edilmesi Satışları Nasıl Etkiledi?

Uzelli Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, Santra’da Hafele Concept Project’in tercih edilmesinin satış oranlarını ne ölçüde etkilediğini anlatıyor.

6. Konut Projelerinde Hafele Concept Project Tercih Edilmeli Mi?

Uzelli Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, gelecek dönem projelerinde de Hafele Concept Project’i kullanmaya devam edeceklerini anlatıyor.

7. Gayrimenkul Sektörü Temsilcileri Hafele Concept Project’i Tercih Etmeli Mi?

Uzelli Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, Hafele Concept Project’i gayrimenkul sektörü temsilcilerine neden önereceğini ve Hafele Concept Project’i neden tercih etmeleri gerektiğini anlatıyor.

8. 2019 Yılında Gayrimenkul Sektörünü Neler Bekliyor?

Uzelli Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, 2018 yılında gayrimenkul sektörünü nasıl geçirdiklerini ve 2019 yılından beklentilerini anlatıyor.

PAYLAŞ