Royal Group, iki projesiyle yarışıyor!

55
Royal Group

Royal Group, dünyanın en prestijli emlak ödülleri olan International Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) Türkiye’yi temsil edecek.

Dünya’da İnşaatın Oscarları olarak nitelendirilen ve sektörün saygın ödülleri arasında gösterilen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri (International Property Awards) 22. kez sahipleriyle buluşacak. Sadece en iyilerin yarıştığı ve uluslararası arenada büyük yankı bulan törenlerin bu seneki adresi İngiltere olacak. Türkiye’yi 2 dev projesiyle temsil eden Royal Group, Sky Blue Rezidance ve Royal Garden Kartal ile;
Yüksek katlı konut projesi
Konut mimarisi
Yüksek katlı konut mimarisi
Konut iç mekan tasarımı ve satış ofisi, örnek daire
Peyzaj mimarisi
Gayrimenkul geliştirme
Mimari tasarım
İç mekan tasarımı ile toplamda 7 farklı kategoride yarışacak.
80 kişilik bir heyetten oluşan uluslararası jüride; Caithness Lordu, Liverpool Lordu, Google İngiltere’den James Bacon, İngiliz Uluslararası Gayrimenkul Uzmanları Federasyonu Başkanı Peter Bolton King ve İngiltere Parlamentosunun lordları gibi isimler yer alıyor. Jürinin incelediği projelerde bu senenin en önemli kıstasları; mükemmel mimari ve çevresel performansı hedefleyen binaların inşası veya yenilenmesi olarak belirlendi.

“Yarışmadan ödülle döneceğimize inanıyoruz”
Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, “Öncelikle böyle prestijli bir gecede ülkemizi temsil ediyor olmak gurur verici. Royal Group olarak, Royal Garden Kartal ve Sky Blue Rezidance projeleriyle tam 7 ayrı kategoride yarışıyoruz. Geçtiğimiz yıl 103 ülkenin katılımıyla gerçekleşen ve toplamda 10 Milyar TL değerinde projenin dahil olduğu gecenin küresel medyadaki değeri ise 100 milyon sterlini aşıyor. Bu bizler için uluslararası çapta önemli bir tanıtım imkanı demek. Dünyanın lokomotif sektörlerinden gayrimenkul alanında yaşanan bu atakları hem firmamız hem de ülkemiz için getirileri olan artılar olarak görüyoruz. Geceyle ilgili tek temennimiz ise ödülü ülkemize getirmek” dedi.

 

PAYLAŞ