Okulunuza en yakın evi bulun!

1285

Yarıyıl tatili ile birlikte öğrenciler, yeni ev arayışlarına başladı. İkinci dönemde okulunun yakınında, yeni bir eve taşınmak isteyen öğrenciler için ev bulmak artık çok daha kolay.

Hürriyet Emlak 2017 yılında emlak sektöründe lider olurken, birçok yeniliğe de imza attı. Bu kapsamda Hürriyet Emlak, yeni geliştirdiği “okul yakınındakiler” önerisi ile öğrencilere yeni evlerini bulma konusunda yardım etmeye devam ediyor.

Okuluma en yakın evi nasıl bulurum?

İkinci dönemde yeni bir eve taşınmak isteyen öğrenciler emlak sitelerini ziyarete başladı. Hürriyet Emlak üzerinden arama alanına okulunuzun adını yazarak “akıllı öneri” sisteminden yararlanabilirsiniz.

Okul seçimini yaptıktan sonra filtreleme seçeneklerinden aradığınız evin diğer özelliklerini seçebilirsiniz. Fiyatı, oda sayısı veya metrekaresini seçtikten sonra size en uygun ilanların sıralandığını göreceksiniz. Okulunuza en yakın evleri Hürriyet Emlak’ın muhitini tanı, 360 derece sanal tur ve dev foto gibi diğer özellikleri sayesinde de kolayca gezebilirsiniz.

Okulunuza en yakın evlere göz atın

Okulunuza en yakın evleri bulmak artık çok kolay. Hürriyet Emlak’ta yer alan listeleme seçeneklerini kullanarak okulunuza en yakın evlere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

İTÜ’ye en yakın evler için tıklayın

İstanbul Üniversitesi’ne en yakın evler için tıklayın

Hacettepe Üniversitesi’ne en yakın evler için tıklayın

ODTÜ’ye en yakın evler için tıklayın

Boğaziçi Üniversitesi’ne en yakın evler için tıklayın

Yıldız Teknik Üniversitesi’ne en yakın evler için tıklayın

Ev ararken nelere dikkat etmeliyiz?

Yeni bir ev kiralama sürecinde pek çok ilanı geziyoruz. Hürriyet Emlak’taki temiz ilan sayısı her geçen gün artarken hayalimizdeki evi bulmak da bir o kadar kolaylaşıyor. Yeni evimizin iyi bir muhitte yer almasını isteriz. Okulunuza yakın yeni evinizi ararken “muhitini tanı” özelliği ile Hürriyet Emlak kullanıcılarının verdiği oylar doğrultusunda muhit değerlendirmelerini de inceleyebilirsiniz. Böylece hem iyi bir muhitte hem de okulunuza yakın noktadaki evleri bulmak artık çok daha kolay.

Bizden haberleri incelemek için tıklayın