Öğrenci yurtları fiyatları 2017!

722
Öğrenci yurtları fiyatları 2017!

Üniversiteye yeni başlayacak olan adaylar ve zaten devam eden öğrencilerin kalacak bir eve veya yurda ihtiyacı var. Daha önce üniversiteli gençler için en ucuz evlerin bulunduğu illeri listelemiştik.
En ucuz evler için tıklayın

Yurtta kalmayı tercih eden öğrenciler içinse 2017’nin yurt fiyatlarını sıraladık.

İstanbul’da Bahçelievler ve Yenibosna’daki bu yurdun fiyatları 750 TL’den başlayıp bin TL ve üzerine kadar çıkıyor. Depreme dayanıklı olan binada kamera kayıt sistemi, internet, sıcak su, güvenlik, kafeterya, spor salonu ve etüt merkezi bulunuyor. Detaylara bakmak için tıklayın.

Ankara Kızılay’da yer alan bu yurdun fiyatları 750 TL ile bin TL arasında değişiyor. 1 veya 3 kişilik oda seçenekleri sunan yurtta sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, oyun ve etüt odası, spor salonu, güvenlik sistemi, internet ve sıcak su bulunuyor. Detaylarına bakmak için tıklayın.

Afyonkarahisar’da Battalgazi’de bulunan bu yurdun fiyatları 250 TL ile 500 TL arasında değişiyor. 3 veya 4 kişilik oda seçenekleri bulunan yurtta yemek, güvenlik, internet ve sıcak su gibi hizmetler mevcut. Detaylarına bakmak için tıklayın.

İzmir’in Güzelbahçe semtinde bulunan bu yurdun fiyatları 500 TL ile bin TL arasında değişiyor. 1 veya 4 kişilik oda seçenekleri bulunan yurtta yemek, güvenlik, internet, sıcak su ve etüt merkezi gibi hizmetler mevcut. İlanın detaylarına bakmak için tıklayın.

Sakarya’da Kemalpaşa semtinde bulunan bu yurdun fiyatları 250 TL ile 500 TL arasında değişiyor. 1 veya 2 kişilik oda seçenekleri bulunan yurtta üç öğün yemek, bilgisayar odası, kütüphane, fotokopi merkezi, jeneratör, sıcak su ve internet hizmetleri bulunuyor. Detaylara bakmak için tıklayın.

Isparta’nın Yedişehitler semtinde bulunan yurdun fiyatları bin TL’den başlayıp yükselmeye devam ediyor. 1 kişilik veya 4 kişilik oda seçenekleri bulunan yurtta kameralı güvenlik sistemi, kantin, internet, sıcak su ve etüt odaları bulunuyor. Detaylarına bakmak için tıklayın.

Samsun’da bulunan bu yurdun fiyatları 250 TL ile 500 TL arasında değişiyor. 1 kişiden başlayan oda seçenekleri 4 kişiye kadar yükseliyor. Yurtta oyun odası, yemek hizmeti, sıcak su, kameralı güvenlik sistemi ve kantin bulunuyor. Detaylara bakmak için tıklayın.

Konya’da bulunan yurdun fiyatları 50 TL ile 250 TL arasında değişiyor. 2 kişiden başlayan oda seçenekleri ise 4 kişiye kadar artabiliyor. Yurtta kameralı güvenlik sistemi, jeneratör, kantin, sıcak su, internet gibi hizmetler bulunuyor. Detaylara bakmak için tıklayın.

Uşak’ta bulunan bu yurdun fiyatları bin TL’den başlıyor. 3 veya 4 kişilik oda seçenekleri bulunan yurtta internet, yemek, sıcak su, kantin, etüt odası gibi hizmetler yer alıyor. Detaylarına bakmak için tıklayın.

Kayseri’de bulunan yurdun fiyatları bin TL’den başlıyor. 1 kişiden başlayan oda seçenekleri 4 kişiye kadar çıkabiliyor. Yurtta sıcak su, internet ve etüt odası bulunuyor. Detaylarına bakmak için tıklayın.

PAYLAŞ