Nlogo İstanbul’un cadde dükkanları açık artırmada

90
Nlogo İstanbul

Nlogo İstanbul projesinde yer alan cadde dükkanları 15 Şubat’ta Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna’daki merkezinde satışa sunulacak.

Nlogo İstanbul projesinin cadde dükkânlarının satışına sayılı günler kaldı. Konut teslimlerinin devam ettiği, 2 bin 679 daireden oluşan ve İstanbul Avrupa Yakası’nın sembolü olmaya aday proje Nlogo İstanbul cadde dükkânlarının satışı, 15 Şubat Perşembe saat 14.00’te Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna’daki merkezinde düzenlenecek açık artırmayla gerçekleşecek. Kiralamaların şimdiden başladığı hemen teslim dükkânların satış fiyatları 419 bin TL’den başlıyor. Açık Artırmada satışa sunulacak, 63 dükkânın büyüklükleri ise 100 metrekare ila 433 metrekare arasında değişiyor.

Dükkân kiralamaları başladı

Satışla ilgili bilgi veren Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Esenyurt’un en merkezi noktasında hayata geçirdiğimiz Nlogo İstanbul projemizin cadde dükkânlarının açık artırma yoluyla satışı için geri sayım başladı. Buradaki dükkânlarımızı ‘yılın en kârlı yatırımı’ olarak sunuyoruz. Cadde dükkânlarımızı satış sonrasında sahiplerine hemen teslim ediyoruz, üstelik dükkân kiralamaları şimdiden başladı. Kendi işinin sahibi olmak ya da her dönem kazandıracak bir projede yer almak isteyen herkes bu açık artırmada yerini alacaktır” dedi.

Uygun ödeme koşulları

Satış sonrası teslimlerin hemen başlayacağı dükkanlar, açık artırmada peşin ve vadeli seçenekler ile alıcıya sunuluyor. Buna göre; yüzde 50 indirim ile belirlenen muhammen bedeller üzerinden peşin tekliflerin alınmasının yanı sıra vadeli teklifler için de yüzde 20
peşin ödeme ile şirket bünyesinde 48 ay taksit imkânı sağlanıyor. Uygulanacak faiz oranı ise her yıl açıklanan enflasyon oranına göre belirlenecek.

Konut projesi haberlerini incelemek için tıklayın