Mutfaklarda yeni aydınlatmalar

105

Mutfağınızı yenilemek istiyorsunuz ama ciddi paralar harcayarak bütçenizi zorlamak istemiyorsanız aydınlatmaları değiştirerek başlayabilirsiniz. O halde yalnızca aydınlatmaları değiştirerek mutfağınızı yenilemeyi deneyebilirsiniz.

Her zaman tek bir aydınlatma kullanmamanız konusunda sizleri uyarıyoruz. Odanın merkez noktasından yapılan tek bir aydınlatma dekorasyonun tüm güzelliğini yok ediyor. Bunun yerine birden fazla aydınlatma kullanarak ışık oyunlarıyla dekorasyonunuzu olduğundan daha güzel göstermeniz mümkün.

Farklı modellerdeki aydınlatmaları tercih ederek mutfağınızda yenilikler elde edebilirsiniz.

Özellikle bahçe mobilyalarında öne çıkan rattan dokusunu aydınlatmada da kullanabilirsiniz. Böylece mutfağa daha doğal bir hava katabilirsiniz.

Fener şeklindeki aydınlatmalara da göz atmak isteyebilirsiniz. Her evde göremediğimiz bu aydınlatmalar mutfağımıza çok yakışacak.

Mutfağınızda metal detaylara yer verdiyseniz disko topu şeklindeki bu aydınlatmalar ile o detayları da tamamlayabilirsiniz.

Odaya antik bir hava katan bu avize yüksek tavanlı evler için mükemmel bir seçim olacak.

Fenerler bu sene karşımıza sıkça çıkacak gibi görünüyor. Fenerin içine mum görünümlü ampuller yerleştirerek farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Bir çiçek buketi gibi görünen bu aydınlatma mutfaklarda oldukça şık bir görünüm oluşturacak.

Pirinç yüzeylere sahip bu aydınlatma ile mutfakta zarif bir görünüm elde etmeniz mümkün. Dekorasyonda yapacağınız en ufak bir değişiklik bile evinize yepyeni bir hava katacak. Bütçenizi zorlamadan yenilik yapabileceğinizi unutmayın.

Fotoğraflar: housebeautiful

Dekorasyon galerilerini incelemek için tıklayın

PAYLAŞ