Muhteşem Yeni Yıl Konutları fiyatları 580 bin TL’den başlıyor

170
Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları
Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları

İstanbul merkezli Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Ceylan İnşaat tarafından yürütülen bir proje. 1980 yılında kurulan Ceylan İnşaat oldukça büyük bir şirket ve 1995 yılından bu yana da nitelikli inşaat projeleri ile konut alıcılarını ev sahibi yapıyor. Muhteşem Yeni Yıl Konutları fiyatları ise 580 bin TL’den başlıyor.

Kadıköy Eğitim Mahallesi’nde inşa edilen Muhteşem Yeni Yıl Konutları 5 bin 760 metrekarelik bir arsa alanına sahip. 25 katlı tek bir blok ve toplam 192 konut, 9 ofis ve 6 ticari mağaza alanı bulunuyor.

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesini inceleyin

Muhteşem Yeni Yıl Konutları fiyatları

Hürriyet Emlak Projeland verilerine göre, Muhteşem Yeni Yıl Konutları fiyatları 580 bin TL’den başlıyor, 1 milyon TL’ye kadar çıkıyor.

Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunan proje, ulaşım ağına yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Proje, metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına dakikalar içinde ulaşma imkanı veriyor.

Sosyal olanaklara bakıldığında da açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alanın bulunduğunu görüyoruz.

Projeland Facebook sayfasını takip edin