Modern Akdeniz Stili ile Evinizi Canlandırın

1782
Modern Akdeniz Stili

Akdeniz sahillerinin canlılığını evinize taşımanıza yardımcı olacak önerilerle karşınızdayız. Sizlerle paylaşacağımız modern Akdeniz stili önerileri beyaz bir zemin ve rahat nötr renklerden oluşuyor. Yüksek kaliteli bir stil arayışı içindeyseniz modern Akdeniz stilini mutlaka evinizde denemelisiniz.

Hadi başlayalım:

Beyaz Oturma Odası

Rodos’ta bulunan bir yazlık evden yola çıkarak, sarı hardal desenli beyaz bir oturma odasının merkezinde güzel bir şekilde oyulmuş ahşap bir sehpa buluyoruz.

Modern Akdeniz Stili -1

L şeklindeki modern kanepe, bir ucunda yerleşik bir yan ektentiye sahiptir; Ahşap yüzey, oda düzenindeki diğer ahşap tonlarını ve doğal elemanları tamamlar.

Modern Akdeniz Stili -2

Kanepe üzerindeki sarı hardal yastıklar, odaya daha rahat bir his vermek için düz ve desenli beyaz yastıklarla karıştırılmıştır.

Modern Akdeniz Stili -3

Rustik Taşlarla Donatılan Yatak Odası

Ebeveyn yatak odasına geçerken, rustik taş özellikli bir duvarla karşılaşıyoruz. Tavanla birleşen bitkiler odaya ayrı bir canlılık katıyor. Modern Akdeniz stili bir kez daha kendine hayran bırakıyor.

Modern Akdeniz Stili -4

Makyaj masası ise yatağın tam karşısına yerleştirilmiş.

Modern Akdeniz Stili -5

Yatak odasının aydınlatma düzeni ise odaya ayrı bir renk katmış. Gömme ledlerin haricinde bir tarafta asılı duran asma avizeler dikkat çekiyor.

Modern Akdeniz Stili -6

Dekorasyon yazılarını okumak için tıklayın.

PAYLAŞ