Loza Evleri fiyatları 500 bin liradan başlıyor

278
Loza Evleri
Loza Evleri

Güçlü İnşaat tarafından inşa edilen Loza Evleri fiyatları 500 bin liradan başlıyor. Proje, Merter ve Bağcılar’ın kesiştiği noktada inşa ediliyor.

Loza Evleri projesini inşa eden Güçlü İnşaat, bugüne kadar Türkiye, Kazakistan, Çek Cumhuriyeti, Irak, ABD, Libya ve Gana başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde konut inşa eden bir firma.

Güçlü İnşaat tarafından inşa edilen Loza Evleri projesi, Merter- Bağcılar bölgesinde bulunuyor. 150 milyon TL yatırımla inşa edilen projenin yüzde 80’i tamamlandı. 35 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede 4 bin 500 metrekare yeşil alan dikkat çekiyor.

Loza Evleri ulaşım

Loza Evleri projesi, D-100 ve TEM çevre yoluna 4 kilometre, E-5’e 8 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Proje ayrıca tramvaya 1 dakika, metroya 4 dakika, hastaneye ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Emniyet Müdürlüğü, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Bağcılar Meydan, çarşı ve AVM gibi önemli lokasyonlara dakikalar uzaklığında yer alıyor.

Loza Evleri fiyatları ne kadar?

Projede dairelerin alanları 113 metrekareden başlıyor, 300 metrekareye kadar çıkıyor. Daire tipleri ise 2+1 ve 3+1 olarak çeşitlilik gösteriyor. Loza Evleri fiyatları 500 bin liradan başlıyor ve 1 milyon 500 bin liraya kadar yükseliyor. Prim yapan konut projeleri arasında bulunan bu projede bir yıl önce metrekare birim fiyatları 3 bin 800 liradan başlıyordu. Şu an 5 bin 500 lira mertebesine ulaştı.

Loza Evleri projesinde sosyal tesis, kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar banyosu, mescit, toplantı salonu, yürüyüş parkuru, tenis ve basket sahası gibi özellikler yer alıyor. Projede ayrıca ticari üniteler de bulunuyor.

PAYLAŞ