Lokum Manzara projesinden indirim kampanyasına destek

114
Lokum Manzara yüzde 20 indirim
Lokum Manzara yüzde 20 indirim

KONUTDER, GYODER ve İNDER tarafından hayata geçirilen Güç Birliği kampanyasına DKY İnşaat’tan da destek geldi. DKY ve Metropolist Yapı ortaklığıyla İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Tuzla Aydınlı’da hayata geçirilen Lokum Manzara projesinde yüzde 20 indirim kampanyası başladı.

DKY Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, indirim kampanyasına Lokum Manzara projesiyle destek verdiklerini açıkladı. Dumankaya, “DKY olarak, KONUTDER, GYODER ve INDER’in öncülüğünde bugünden başlayarak önümüzdeki bir ay boyunca devam edecek kampanyaya Lokum Manzara projemiz ile destek veriyoruz” dedi.

Lokum Manzara projesini inceleyin

Lokum Manzara yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapıyor

Projede daireler, 15 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim fırsatı ile 426 bin TL’den satışa sunuluyor.

120 ay vade, 0.98 faiz oranının yanında yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunan projede kalan peşinat tutarları DKY bünyesinde vadelendiriliyor.

Projede 126 ve 154 metrekareden oluşan 2+1,5 ve 3+1,5 olmak üzere farklı formatlarda konutlar yer alıyor. Konumu, manzarası ve sosyal imkanlarıyla doğayla iç içe huzurlu bir hayat sunmaya hazırlanan proje, ferah ve işlevsel olarak bir ailenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı.

Projeland'i incelemek için tıklayın

PAYLAŞ