Lokum Evler, Tuzla Aydınlı’da yükseliyor

492

DKY İnşaat tarafından Tuzla Aydınlı’da inşa edilen Lokum Evler projesinin satışları ve inşaatı 2014 yılının Aralık ayında başladı. 52 dönüm alana kurulan Lokum Evler’de toplam 749 daire var.

Lokum Evler projesi farklı etaplardan oluşuyor.Lokum Evler projesinin Lokum Manzara etabının lansman öncesi satışları başladı. 126 metrekare 2+1 ve 154 metrekare 3+1 dairelerden oluşan bu etap ailelere yönelik olarak tasarlandı. Lokum Manzara’da 2+1 dairelerde fiyatlar 409 bin liradan, 3+1 dairelerde ise 499 bin liradan başlıyor. Bu etap 2018 yılının Eylül ayında teslim edilecek. 2+1 dairelerde aylık taksit ödemeleri 2.900 liradan başlıyor.

Lokum Rezidans etabı Haziran 2017’de teslim edildi ve bu etapta yaşam başladı. Bu etabın özelliği kendine ait sosyal alanlarının olması. 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan bu etap en çok yatırımcılar tarafından tercih ediliyor. Fiyatlar ise 270 bin liradan başlıyor.

Lokum Evler’de kira geliri

Lokum Rezidans’ta 1+1 dairelerin kira geliri 800 ile 1000 lira arasında, 2+1 dairelerin kira geliri ise 1500 lire ile 1800 lira arasında değişiyor. Ayrıca Lokum Evler projesinden iki blok da Kasım 2017’de teslim edildi. Kalan iki bloğu da Haziran 2018’de teslim edilecek. Bölgede en büyük markalaşmış projelerden biri bu proje olduğu için prim oranı da yüksek. Metrekare fiyatları 1.500’den başladı, 3.600 liraya kadar yükseldi.

22 dönüm koru alanı

Lokum Evler projesinin en önemli özelliği içerisinde 22 dönümlük koru alanının olması. Ayrıca bu alanın arkasında da belediyenin 150 bin metrekarelik daha koru alanı bulunuyor. Lokum Manzara etabının en önemli özelliği ise bu korunun yanı başında olması. Lokum Manzara ayrıca 10. Kattan itibaren denizi görüyor.

Sosyal tesis içerisinde kafeterya, Türk hamamı, sauna ve fitness salonu bulunuyor. Projede ayrıca yarı olimpik yüzme havuzu bulunuyor. Çocuklar için oyun parkları yer alıyor. Her bloğun altında güvenlik, danışma ve kapalı otopark bulunuyor.

Lokum Evler aidatları 230 TL’den başlıyor

Lokum Evler projesi lansamana çıktığında düşük aidatlar konusunda iddialıydı. Şu anda da aidatlar 230 liradan başlıyor. Bu rakam diğer markalı konut projelerine göre oldukça uygun.
Lokum Evler projesi Sabiha Gökçen’e 2, Tem Otoyoluna ve sahile 4 kilometre mesafede bulunuyor. Çeşitli hastanelere, üniversitelere ve alışveriş olanaklarına 3-4 kilometre mesafede bulunuyor.

Yüzde 72’si satıldı

Projeden ev alanlar en çok Sabiha Gökçen çalışanları, beyaz yakalılar, avukatlar, doktorlar ve mühendisler. Konutların yüzde 72’si satıldı.

Tuzla’nın özellikle aydınlı bölgesi İstanbul’un en hızlı gelişen bölgeleri arasında. Burada metrekare fiyatları şu anda epey uygun, ancak her geçen gün yükseliyor. Burası hızlı kar edilebilecek bir bölge. Tuzla Marina, İstanbul Deri organize Sanayi gibi iş olanaklarına da yakınlığından dolayı burası gelişen ve gelişme potansiyeli olan bir yer.

Detaylar için tıklayın

Youtube kanalımıza abone olun: Abone Ol

Facebook sayfamızı takip edin: Facebook