Kısa tatiller için günlük kiralık daireler!

71

İş yerinde geçirilen yoğun bir haftadan sonra yapılacak en iyi şey kısa bir hafta sonu tatili! Yaşadığınız bölgeden çok uzaklaşmadan ailenizle veya tek başınıza kiralayabileceğiniz daireleri sizler için sıraladık. Günlük kiralık dairelerde ikinci durağımız Antalya!
Türkiye’nin önemli tatil bölgelerinden biri olan Antalya’da hafta sonu kaçamağı için tercih edebileceğiniz pek çok yer var.

Alanya’da 110 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 150 TL. Aileniz veya arkadaşlarınızla eğlenceli bir hafta sonu tatili geçirmek için ilanın detaylarına göz atın.

Alanya Kestel’de 105 metrekarelik 2+1’lik dairenin günlük kiralama fiyatı 160 TL. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla kafanızı dinlemek istediğiniz bir hafta sonu tatili için ideal olan bu dairenin kliması, jeneratörü ve fitness salonu da mevcut. İlanın detaylarına bakmak için tıklayın.
Altınkum’da 50 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 130 TL. Ana caddeye 50 ve denize 500 metre mesafede konumlanan dairede güzel bir hafta sonu tatili geçirmek için ilanın detaylarına bakın.
Alanya’da bulunan 110 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 140 TL. Denize ve ana caddeye yakın mesafede yer alan dairenin detaylarına bakmak için tıklayın.
Alanya’da 100 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 125 TL. İkinci katta yer alan bu dairede arkadaş grubunuzla eğlenceli bir hafta sonu tatili geçirebilirsiniz. İlanın detaylarına bakmak için tıklayın.
Altınkum’da bulunan 50 metrekarelik 1+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 130 TL. Denize 500 metre mesafelik bir yerde konumlanan dairenin havuzu da mevcut. Toplu ulaşıma 50 metre mesafede yer alan daire klima ve internet de bulunuyor. İlanın detaylarına bakmak için tıklayın.
Alanya’da bulunan 130 metrekarelik 3+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 150 TL. Ailenizle birlikte güzel bir hafta sonu tatili geçirebileceğiniz bu daire denize 100 metre mesafede yer alıyor. Detaylı bilgi almak için tıklayın.
Kaş’ta bulunan 700 metrekarelik 5+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 845 TL. Kendine ait yüzme havuzu ve plajı bulunan dairede 10 kişi konaklayabiliyor. Kaş merkeze arabayla 10 dakikalık mesafede konumlanan dairede ailenizle veya kalabalık arkadaş grubunuzla eğlenceli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. İlanın detaylarına bakmak için tıklayın.
Kaş’ta bulunan 350 metrekarelik 3+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 475 TL. Kaş merkeze 5 dakikalık bir mesafede yer alan villanın havuzu da bulunuyor. Detaylarına bakmak için tıklayın.
Kaş’ta bulunan 450 metrekarelik 5+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 700 TL. İki bölümden oluşan villada 10 kişi konaklayabiliyor. Villayı haftalık olarak da kiralayabilirsiniz. İlanın detayları için tıklayın.

Emlak haberlerini incelemek için tıklayın