KİPTAŞ “Yeşilce Aydos”u tanıttı

913
Yeşilce Aydos
Yeşilce Aydos

KİPTAŞ, Pendik’te hayata geçirdiği Yeşilce Aydos projesinin lansmanını gerçekleştirdi. Aydos Ormanı’nın yanı başında inşasına başlanan projede 2+1 daireler lansman dönemine özel 284 bin 280 TL’den başlıyor.

TEM ve E-5 Otoyolu’na 5 dakika mesafede, şehrin stresi ve gürültüsünden uzak bir yaşam sunan Yeşilce Aydos’ta, 10 blok üzerinde toplam 331 daire yer alıyor.

“Projemizi kâr amacı gütmeden geliştirdik ve minimum fiyatlarla satışa sunduk”

Vatandaşların yararına proje geliştirdiklerini belirten KİPTAŞ Genel Müdürü İsmat Yıldırım; “Bildiğiniz gibi İstanbul, hayata geçirilen dev projelerle dünya kenti olma yolunda hızla ilerliyor. İstanbul’un hemen her bölgesi, yapılan yeni yatırımlar ve konut projeleriyle potansiyelini her geçen gün artırıyor. Biz KİPTAŞ olarak bugüne kadar inşa ettiğimiz 75 bin konutla, kaliteli yaşamı İstanbul’un dört bir yanına yayma gayreti içinde olduk. Hayata geçirdiğimiz her projede amacımız insanlara kaliteli yaşam sunarken aynı zamanda mahalle kültürünü de yaşatmayı arzuladık. Yeşilce Aydos projemizi geliştirirken her şeyden önce modern mimarisiyle bölgeye değer kazandıran ve çevresindeki doğayla da bütünleşen bir proje olmasını hedefledik. Bu projemizde de kar amacı gütmedik. Sakin ve huzurlu bir yaşam projesi olarak hayata geçirilen Yeşilce Aydos projemizde 83 metrekare 2+1 daireler lansman dönemine özel 284 bin 280 lira olarak belirlendi. Ayrıca alıcılara 36 ay 0 vade kolaylığı da sağlıyoruz. Kısa sürede dairelerin büyük kısmının sahiplerini bulacağına inanıyoruz” dedi.

Orman manzaralı daireler

Orman manzaralı daireleriyle dikkat çeken projede, geniş balkonlu 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Yeşilce Aydos’ta 2+1 daireler lansman dönemine özel 284 bin 280 TL’den, 3+1 daireler ise 449 bin TL’den başlıyor. Büyüklükleri 83 metrekare ile 130 metrekare arasında değişen projede toplam 331 daire yer alıyor. KİPTAŞ imkanlarıyla 36 ay vade farksız ödeme seçeneği sunulan projede ayrıca yüzde 10 peşinat ile 120 aya kadar da anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi imkanı da sunuluyor.

Zengin sosyal yaşam alanları

Yeşilce Aydos’ta; geniş peyzaj alanlarının yanı sıra, çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna, buhar odası, hamam ve yürüyüş yollarının yer aldığı zengin sosyal donatılara yer veriliyor. Projede ayrıca 7/24 güvenlik hizmetinin yanı sıra 350 araçlık kapalı otopark ta yer alıyor.

Doğayla iç içe

E-5 ve TEM Otoyolu’na 5 dakika mesafede bulunan Yeşilce Aydos; Metro’ya 3, Yüksek Hızlı Tren’e 7, Sabiha Gökçen Havalimanı 5, İDO iskelesine ise 7 dakikalık mesafeda konumlanıyor.

Yakınında bulunan AVM’leriyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanan proje, eğitim ve sağlık kuruluşlarının bulunduğu bir merkezde yer alıyor.

Konut projeleri haberlerini incelemek için tıklayın

KİPTAŞ konut projelerini incelemek için tıklayın