Kemerlife XXIII: Şehir merkezinde doğal bir yaşam

45

Metal Yapı Konut tarafından Kemerburgaz’da inşa edilen Kemerlife XXIII projesinin inşaatı ve satışları 2016 yılının başında başladı. 7.200 metrekare alana kurulan projenin inşaat alanı 38 bin metrekare.

Kemerlife XXIII projesinde Mayıs 2018 itibarıyla teslimler başlayacak. Projede konutların yüzde 60’ı satıldı. Daire fiyatları ise ortalama yüzde 40 oranında prim yaptı.

Projede daireler iki ahşap blok ve bir taş blok olmak üzere 3 bloktan oluşuyor. Uzun ömürlü ve sağlıklı olmasıyla bilinen Finlandiya çamından yapılan ahşap bloklar 5 katlı, doğal taş kullanılarak yapılan taş blok ise 2.5 katlı.

160 daireden oluşan projede daire tipleri 1+0’dan 5+1’e kadar değişiklik gösteriyor. Dairelerin alanları ise 52 metrekare ile 325 metrekare arasında. Tavan yüksekliklerine bakıldığında da net 2.90 ila 3.40 arasında olduğu görülüyor.

Kemerlife XXIII projesinde yaşam

Projenin sosyal alanlarında kafeterya, fitness salonu, fin hamamı, sauna ve açık yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca kapalı otopark ve 24 saat güvenlik yer alıyor.

Projenin en büyük özelliklerden biri de çatılarda güneş enerji sisteminin olması. Ortak kullanım alanlarının enerjisine destek sağlanması hedeflenmiş. Ayrıca, yağmur suyu depoları da yer alacak.

Hem yeşil hem şehir sloganıyla yola çıkan projede yürüyüş mesafesinde Belgrad Ormanı bulunuyor. Projenin kendine ait yeşil alan büyüklüğü ise 1000 metrekare.

Kemerlife XXIII projesi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 30 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 25 dakika, 3. Köprü Bağlantı Yolu’na 10 dakika, 3. Havalimanı’na ise 20 dakika mesafede bulunuyor.

Kemerlife XXIII projesi hakkında tüm detayları öğrenmek için tıklayın

Youtube kanalımıza abone olun: Abone Ol

Facebook sayfamızı takip edin: Facebook