Kartal Wings’te seyir terası bulunacak

72
Kartal Wings’te seyir terası bulunacak

Kartal’da yer alan Kartal Wings’de çatı katları seyir terasları olarak tasarlandı. Kapanmaz deniz manzarasına bakan Kartal Wings’in seyir terasları, Adalar ve Marmara Denizi’ne
hakim konumda bulunuyor.

Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığı ile inşaatı gerçekleştirilen Kartal Wings’in çatı katları, seyir terası olarak dizayn ediliyor. Birbirlerini engellemeyecek şekilde üç blok olarak tasarlanan Kartal Wings’in tüm bloklarında seyir terası yer alacak. 

Dileyene bahçe keyfi
Kartal Wings’te 12 dönümlük arazinin 8 bin 500 metrekaresi yeşil alana ayrılıyor. En yükseği 18 kat olarak tasarlanan ve şehir silüetini bozmayan bloklardaki daireler ise geniş ölçeklere sahip bulunuyor. 1+1 daireler 82-143 metrekare, 2+1 daireler 109-170 metrekare, 3+1 daireler 158-248 metrekare, 4+1 daireler 223 metrekare ve 5+2 loft daireler 363-397 metrekare brüt büyüklüklere sahip. 

Proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol ve tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark yer alıyor. Kartal Wings 2019 Haziran ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. 

PAYLAŞ