İşte en çok evin satıldığı proje!

892
Nef Sancaktepe
Nef Sancaktepe

Nef, Real Estate Stars ödüllerinde ciro bazında Türkiye’nin en çok satış yapan şirketi olarak 3 yıldır sürdürdüğü birinciliği ve sektör liderliğini korudu.

Gayrimenkul sektörüne yön veren şirketleri teşvik etmeyi amaçlayan Real Estate Stars – Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri ödüllerinin sahipleri belli oldu. Nef, 3 yıldır sürdürdüğü bu başarısını, bu yıl da koruyarak Real Estate Stars’ın en önemli ödülünün sahibi oldu.

2014 yılından bu yana sergilediği başarılı büyüme grafiği ile Nef, 1.3 milyar TL lira ciro yaparak Real Estate Stars ödülleri kapsamında sektördeki liderliğini pekiştirerek yola devam ediyor.

“5 yılda Türkiye’de sektör lideri olduk”

Real Estate Stars’ı değerlendiren Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “2017’nin son zamanlarını yaşadığımız şu günlerde, gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki Türkiye’de gayrimenkul sektörü her yıl hızla gelişerek büyüyor ve yeni rekorlara imza atıyor. Nef olarak biz de, her projemizi daha iyi olması için ince ince düşünerek planlıyor ve hayata geçiriyoruz. 2014 yılından bu yana sektörün en hızlı ve en çok satış yapan şirketiyiz. Biz Nef olarak, 5 yılda Türkiye’de sektör lideri olduk. Şimdi de 5 yılda, yurt dışında lider gayrimenkul firması olmak için strateji planımız hazır durumda” dedi.

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur sözlerine şu şekilde devam etti, “Özgürlüğü temel alan, paylaşım ekonomisine yönelik yeni konseptlerimizle, hedefimiz tüm dünya olarak belirledik. 10 yıl içinde ABD ve Avrupa’nın 10 metropolünde yer almayı hedefliyoruz. Real Estate Stars ödüllerindeki başarılı performansımız, attığımız adımların doğru yönde olduğunu gösteriyor. Geçen sene olduğu gibi, bu sene de Real Estate Stars’da Türkiye’nin en çok satış yapan gayrimenkul şirketi kategorisinde birincilik ödülünün sahibi olmamız, bizleri bu alanda cesaretlendiriyor ve gerekli adımları atmak için teşvik ediyor.”

Rekor satışa imza atıldı

Son 3 yıldır konut sektör lideri olan Nef, kurulduğu 2010 yılından bu yana hayata geçirdiği 28. proje olan Nef Çamlıtepe’deki 497 dairenin 2 günde satışını tamamlayarak rekor bir satışa imza attı. Bu satışını noter ile de tasdikleyen Nef, İstanbul’un yeni yaşam ve eğitim vadisi Çekmeköy’deki ilk projesi Nef Çamlıtepe’nin ardından, ikinci projesi Nef Ormantepe’yi, yoğun talep üzerine planlanan tarihten bir yıl önce satışa sundu.

Nef markasına ait konut projelerini incelemek için tıklayın