İstanbul’da hemen teslim konut projeleri 2018

1038
hemen teslim konut projeleri

Hemen taşınmak isteyenler için İstanbul’da inşaatın tamamlandığı pek çok proje var. İşte hemen teslim konut projeleri arasından bir kaçı…

Butiq Kartal’da 299 bin TL’ye hemen teslim ev

Butiq Kartal
Butiq Kartal

Butiq Kartal projesi İstanbul Kartal’da 2 bin metrekare alana inşa edildi. 43 daireden oluşan “butik proje” tamamlandı ve konut teslimleri hemen yapılıyor.

Akgel Yapı tarafından inşa edilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Dairelerin alanları 61 ile 196 metrekare arasında değişiyor. Proje tek blok halinde inşa edildi.

Butiq Kartal fiyatları 299 bin TL’den başlıyor. Projede 3 sene vade imkanı sunuluyor. Projede 1+1 daireler brüt 61 ila 77 metrekare, 2+1 daireler brüt 115,5 metrekare, 3+1 daireler brüt 115,5 metrekare, 3+1 dubleksler 196,5 metrekare olarak tasarlandı.

Detaylı incelemek için tıklayın

Yör Palas Acıbadem’de hemen teslim akıllı evler

Yör Palas
Yör Palas

İstanbul Acıbadem’de inşa edilen Yör Palas Acıbadem projesinde 20 daire bulunuyor. 3.750 metrekare alana kurulan proje, bünyesinde Yörsan’ı bulunduran Yör Group’un inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketi Yöryapı’nın butik lüks bir projesi.

Akıllı konut projeleri arasında olma özelliğini taşıyan Yör Palas’ta akıllı klozetler, akıllı klimalar, akıllı jeneratör, akıllı kapılar ve akıllı ev sistemi yer alıyor.

İstanbul hemen teslim konut projeleri arasından alternatif oluşturan proje; 4+1 bahçe dubleks, 3+1 standart daire, 4+1 ve 4+2 çatı dubleksi konut tiplerinden oluşuyor. Evlerin alanları 127 metrekare ile 229 metrekare arasında değişiyor.

Detaylı incelemek için tıklayın

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul
Skyland İstanbul

Skyland İstanbul projesi dünyaca ünlü yapılara imza atan Broadway Malyan’ın, Peri Bacaları’nın doğal dokusundan esinlenerek hazırladığı bir proje. İnşaatı tamamlanan ve evlerin hemen teslim edildiği bu proje İstanbul Seyrantepe’de bulunuyor.

987 konuttan oluşan projenin toplam alanı 500 bin metrekareyi buluyor.

Üç kule ve bu kuleleri birleştiren meydandan oluşan proje, rezidans, ofis ve alışveriş merkezini birleştiren karma bir proje.

Eroğlu Gayrimenkul’ün inşa ettiği Skyland İstanbul projesinde dairelerin alanları 53 ile 321 metrekare arasında değişior. Konut tipleri ise stüdyodan 4 oda 1 salona kadar farklılık gösteriyor.

Detaylı incelemek için tıklayın

Nuvo Dragos’ta hemen teslim evler yüzde 5 peşinatla

Nuvo Dragos
Nuvo Dragos

Nuvo Dragos projesinde hemen teslim evler 398 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve yüzde 5 peşinatla satılıyor. Nuvo Dragos’ta 2.499 TL’den başlayan sabit taksitler, 60 ay 0 faiz oranları, yüzde 1 KDV ve 120 ay yüzde 0,65 faiz oranı gibi ödeme alternatifleriyle dikkat çekiyor.

Maltepe Dragos’ta bulunan proje Özderici GYO tarafından inşa edildi. 52 bin metrekare alana kurulan projede bin adet bağımsız bölüm yer alıyor. Konutların alanları 66 ile 219 metrekare arasında değişirken; projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor.

Detaylı incelemek için tıklayın

PAYLAŞ