Ihlamur Konakları teslimleri Nisan 2019’da!

204

Ihlamur Konakları projesi Beyaz İnşaat tarafından Florya Şenlikköy Mahallesi’nde, konak konseptinde inşa ediliyor. İnşaat ve satışlar Haziran 2017’de başladı. Teslimler ise 2019 yılının Nisan ayında yapılacak. İnşaatın yüzde 60’ı, satışların ise yüzde 40’ı tamamlandı.

12 bin metrekare alan inşa edilen projede 3 katlı 11 blokta 73 daire bulunuyor. Burası A plus butik bir proje. Projenin en önemli avantajı toplu konut havasından uzak, az katlı ferah bir yaşam sunması.

2-1’den 7-1’e kadar çok geniş skalada daire seçenekleri bulunuyor. Dairelerin alanları 146 metrekare ile 408 metrekare arasında değişiyor. 408 metrekarelik dairelerin 53 metrekarelik de teras alanları bulunuyor.

Ihlamur Konakları fiyatları

Projede ilk satışa çıktığında fiyatlar 1 milyon 900 bin liradan başlıyordu. Şu an 2 milyon 600 bin liradan başlıyor, 6 milyon 350 bin liraya kadar yükseliyor. Daire fiyatının yüzde 35’i nakit ödendiğinde 20 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Ihlamur Konakları nerede?

Sosyal alanlarında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kadın ve erkek için ayrı ayrı sauna ve hamam, fitness salonu gibi özellikler bulunuyor. Projede ayrıca güvenlik ve kapalı otopark hizmeti olacak. Projenin 8 bin metrekaresi yeşil alan olarak planlandı.
Akıllı ev sisteminin de bulunacağı projede evler ankastre ürünleriyle birlikte teslim edilecek.
Proje, Florya’da Galatasaray Metin Oktay Tesisleri’nin yanı başında bulunuyor. Öte yandan E5 ve Metrobüs’e 3 kilometre mesafedeki proje, Fly İnn Alışveriş Merkezi’ne 800 metre, Aqua Florya AVM’ye 3 kilometre mesafede yer alıyor. Projenin 2 ila 10 kilometre yakınında özel ve devlet üniversiteleri yer alıyor. Atatürk Havalimanı ise projeye 7 kilometre uzaklıkta.
Buranın müşterileri genellikle Florya’da yaşayanlar. Projeden ev alanların tümü yaşamak için aldı.

Projenin artılarından biri de projeyi inşa eden Beyaz İnşaat’ın 1972 yılından beri faaliyet gösteren köklü bir firma olması. Bugüne kadar Ataköy, Tarabya, Beykoz, Topkapı, Zeytinburnu, Güneşli gibi bölgelerde proje gerçekleştiren firma özellikle az katlı yaşam konseptinde epey başarılı görünüyor.

Ihlamur Konakları detayları için tıklayın

Youtube kanalımıza abone olun: Abone Ol

Facebook sayfamızı takip edin: Facebook