Hafta sonu tatilleri için günlük kiralık daireler!

129
Hafta sonu tatilleri için günlük kiralık daireler!

Bu sıcak havalarda hafta sonu yapılacak en iyi şey minik bir tatil kaçamağı olsa gerek. İş stresini ve şehrin karmaşasını bir kenara bırakarak yaşadığınız bölgeden çok da uzaklaşmadan tatile çıkmanız mümkün. Ailenizle veya tek başınıza kiralayabileceğiniz daireleri sizler için sıraladık. Günlük kiralık dairelerde üçüncü durağımız Bodrum!

Türkiye’nin önemli tatil bölgelerinden biri olan Muğla’nın göz bebeği Bodrum’da hafta sonu kaçamağı için tercih edebileceğiniz pek çok yer var.
Yalıkavak’ta 350 metrekarelik 4+1 dairenin günlük kiralama fiyatı bin 250 TL. Her odadan deniz manzarasını seyredebileceğiniz dubleks daire denize sıfır mesafede konumlanıyor. Kapalı otopark ve site içi havuzu bulunan yazlıkta kısa ama kalabalık bir tatil geçirebilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

Turgutreis’te 110 metrekarelik 3+1 dairenin günlük kiralama bedeli 600 TL. Günlük veya aylık kiralanabilen daire denize sıfır mesafede yer alıyor. Site içinde bulunan dairenin ortak kullanıma ait iki tane havuzu da var. Detaylarına bakmak için tıklayın.

Turgutreis’te 72 metrekarelik 1+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 150 TL. Günlük, haftalık veya aylık kiralama seçenekleri bulunan daire 4 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahip. Detaylar için tıklayın.

Umurça’da 75 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 300 TL. Denize, havaalanına ve caddeye yakın bir noktada konumlanan dairenin yüzme havuzu da bulunuyor. Yüksek girişli dairede kiralama fiyatları aylara göre değişiklik gösteriyor. Detaylara bakmak için tıklayın.

Bitez’de 220 metrekarelik 3+1 dairenin günlük kiralama bedeli bin TL. Özel havuzu ve bahçesi bulunan bu daireye 12 yaşından küçük çocuklar kabul edilmiyor. Dairenin detaylarına bakmak için tıklayın.

Torba’da 175 metrekarelik 3+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 860 TL. Bodrum merkeze 10 dakikalık sürüş mesafesinde yer alan yazlıkta aileniz veya arkadaşlarınızla eğlenceli bir hafta sonu tatili sizleri bekliyor. Detaylar için tıklayın.

Bitez’de 100 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 520 TL. Özel havuzu bulunan villa denize de yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Üç araçlık kapalı otoparkı bulunan dairenin fiyatları aylara göre değişiklik gösteriyor. Detaylar için tıklayın.

Turgutreis’te 120 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 450 TL. Denize sıfır mesafede konumlanan sitenin içerisinde iki adet açık ve bir adet kaydıraklı havuz bulunuyor. 15 günlük veya bir aylık kiralama seçenekleri de bulunan dairenin detaylarına bakmak için tıklayın.

Ortakentyahşi’de 50 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 300 TL. Plaja yakın olan dairenin kiralama fiyatları aylara göre değişiklik gösteriyor. Detaylarına bakmak için tıklayın.

Bitez’de 100 metrekarelik 3+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 290 TL. Yüzme havuzu ve otoparkı bulunan daire denize ve toplu ulaşıma da yakın bir yerde konumlanıyor. Aylara göre değişiklik gösteren fiyatları görmek ve daireyi incelemek için tıklayın.

PAYLAŞ