Hafta sonu tatili için günlük kiralık daireler!

66
Hafta sonu tatili için günlük kiralık daireler!

İş yerinde geçirilen yoğun bir haftadan sonra yapılacak en iyi şey kısa bir hafta sonu tatili! Yaşadığınız bölgeden çok uzaklaşmadan ailenizle veya tek başınıza kiralayabileceğiniz daireleri sizler için sıraladık. İlk durağımız İzmir.

Türkiye’nin önemli tatil bölgelerinden biri olan İzmir’de hafta sonu kaçamağı için Foça’yı tercih edebilirsiniz.
Foça’da 75 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 150 TL. Aileniz veya arkadaşlarınızla eğlenceli bir hafta sonu tatili geçirmek için ilanın detaylarına göz atın.

Urla’da 40 metrekarelik 1+1’lik dairenin günlük kiralama fiyatı 200 TL. Tek başınıza kafanızı dinlemek istediğiniz bir hafta sonu tatili için ideal olan bu dairenin kliması ve interneti de mevcut. İlanın detaylarına bakmak için tıklayın.

Urla’da 60 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 180 TL. Denize oldukça yakın bir yerde konumlanan daire site içerisinde bulunuyor. Güzel bir hafta sonu tatili için ilanın detaylarına bakın.

Alaçatı’da bulunan 90 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 500 TL. Alaçatı merkeze 3 dakika ve Ilıca plajına 2 dakika mesafede yer alan dairenin detaylarına bakmak için tıklayın.

Seferihisar’da 75 metrekarelik 2+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 300 TL. Bahçe katında bulunan dairede 10 kişi konaklayabiliyor. Kalabalık bir arkadaş grubuyla eğlenceli bir hafta sonu tatili geçirebileceğiniz bu daireyi kaçırmayın. İlanın detaylarına bakmak için tıklayın.

Çeşme’de bulunan 150 metrekarelik 3+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 375 TL.
Dubleks daire, Alaçatı merkezine ve Ilıca’ya yakın bir yerde konumlanıyor. Akşamları güzel vakit geçireceğiniz bir bahçesi de bulunan dairenin detaylarına bakmak için tıklayın.

Dalyan’da bulunan 45 metrekarelik stüdyo dairenin günlük kiralama fiyatı 150 TL. Denize yakın bir mesafede yer alan daire, toplu ulaşıma da yakın. Dairenin detaylarına bakmak için tıklayın.

Çeşme’de bulunan 90 metrekarelik 3+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 250 TL. Plaja yürüme mesafesinde bulunan dairede ailenizle güzel bir hafta sonu tatili geçirmek için tıklayın.

Çeşme’de 100 metrekarelik 3+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 500 TL. Alaçatı merkeze ve Ilıca plajına yürüme mesafesinde bulunan daireyi haftalık veya aylık olarak da kiralayabilirsiniz. Bahçesi ve otoparkı da bulunan dairenin detaylarına bakmak için tıklayın.

Urla’da bulunan 130 metrekarelik 4+1 dairenin günlük kiralama fiyatı 350 TL.
Urla ve Çeşmealtı’nda denize ve toplu ulaşıma yakın bir mesafede yer alan dairede biri çift kişilik olmak üzere 4 yatak bulunuyor. Aylık ve sezonluk olarak kiralama imkanı da bulunan dairenin detaylarına bakmak için tıklayın.

PAYLAŞ