Hadise’nin Yeni Evi 10 Milyon TL

2891

Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz yıllarda evine girmeye çalışan bir kişi yüzünden zor günler geçirmişti. Artık daha korunaklı bir yerde yaşamak istediğini belirten Hadise’nin Bebek’teki Ayşe Sultan Korusu’na taşınma kararı aldığı öğrenildi. İddiaya göre Hadise’nin yeni evi 10 milyon TL değerinde.

Bebek’teki satılık daireleri incelemek için tıklayın

Yaklaşık iki sene önce takıntılı bir hayranının evine girmeye çalışması ile zorluk yaşayan Hadise, o dönemde İstinye’den taşınıp Rumelihisarı’ndaki 600 bin dolarlık daireye yerleşmişti. Takvim’den Aydın Hamza’nın haberine göre; Boğaz manzaralı dairede tek başına kalan 33 yaşındaki popçu, yol üzerindeki evin güvenliğini yeterli bulmadığı için adres değişikliğine gitmeye karar verdi.

İstanbul – Bebek

Ünlü şarkıcı, bunun için de rotasını iddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer’in de bir müddet oturduğu Bebek’teki Ayşe Sultan Korusu’na çevirdi. Yaşadığı sapık dehşetinden sonra yakın koruma edinen Hadise, konuşulanlara göre de Ayşe Sultan Korusu’nda yer alan 250 metrekarelik 4 oda bir salon daireyi gözüne kestirdi.

Özel güvenlik görevlileri ve kameralarıyla 24 saat izlenen koru içindeki lüks daireyi çok beğenen Hadise, satış işlemleri için düğmeye bastı.

Emlak magazin haberlerini incelemek için tıklayın

PAYLAŞ