Genç odaları için basit dekor önerileri

5786

Genç odaları için doğru dekorasyonu bulmak oldukça zor. Fikirlerin çok çabuk değiştiği bu dönemde fazla para harcamamaya dikkat edin. Bugün beğendiğiniz bir mobilyadan yarın nefret edebilirsiniz. Bu nedenle evde kendi kendinize yapabileceğiniz basit dekorlara göz atabilirsiniz. İşte, genç odaları için basit dekor önerileri!

Emoji şeklinde mıknatıslar

Yuvarlak siyah mıknatıslar alıp bunların üstünü sarı kağıtla kaplayarak kendi emojinizi yaratabilirsiniz. Sarı kağıdın üstüne istediğiniz emojiyi çizerek odanız için eğlenceli bir dekor elde edebilirsiniz.

Parlayan mandallar

Pek çok gençte polaroid fotoğraf makineleri var. Bu fotoğrafları asacağınız mandalları kendiniz yapabilirsiniz. Düz tahta mandalları farklı renklere boyayabilir veya pullar ve simler ile kaplayabilirsiniz.

Çalışma masası için küçük cepler

Kaliteli bir kumaştan ya da mukavvadan küçük cepler yaparak bunları çalışma masanızın olduğu duvara veya makyaj aynasının önüne asabilirsiniz. Kalemleriniz ve makyaj malzemeleriniz için güzel bir depolama alanı yaratmak sizin elinizde.

Işıltılı mıknatıslar

Emojili mıknatısları beğenmediyseniz farklı mıknatıs modelleri de çalışabilirsiniz. Tamamen sizin yaratıcılığınız ile şekillenen bu dekorları yapmaya başlamadan önce dekorasyon galerilerine göz atabilirsiniz.

Alışveriş torbalarını değerlendirin

Aksesuar alışverişi yaptığınız mağazalardan aldığınız minik torbalardan güzel organizatörler elde edebilirsiniz. Bu torbalara isterseniz takılarınızı, isterseniz kalemlerinizi yerleştirin.

Yıpranan kağıtlara son

Rengarenk kağıtların üstüne yapılan ders programları veya takvimler birkaç gün içinde çöp olup gidiyor. Bu kağıtları korumak için kilitli poşetlerin içine yerleştirerek enteresan bir dekora da sahip olabilirsiniz.

Okul dolapları

Dekorasyon denince evle sınırlı kalmak zorunda değiliz. Okulda kendinize ait bir dolabınız varsa bu alanı da kişiselleştirebilirsiniz. Dolabın içini renkli kağıtlar ile kaplayabilir, sizi mutlu edecek fotoğrafları dolabın içine asabilirsiniz.

Dekorasyon galerilerini incelemek için tıklayın