Genç kız odası dekorasyonu

868
Genç kız odası dekorasyonu

Çocukluktan ergenliğe geçiş süreci kuşkusuz hem ebeveynler hem de çocukları için en sorunlu dönemlerden biridir. Asabileşen kız ve erkek çocuklara daha fazla alan tanımak onların rahatlamasına destek olur.

Kendi kendilerine kalabilecekleri bir oda onları çok mutlu edecek. Ama dekorasyon sonunda asabi tavırlarla karşılaşmak istemiyorsanız bu odayı tasarlarken onlardan fikir almayı sakın unutmayın. Genç kız odası dekorasyonu için size bazı önerilerimiz var.

Kızınız için tasarlamayı düşündüğünüz odayı tamamen boşaltın. Beyaz bir fon sizin daha iyi düşünmenizi ve doğru kararlar vermenizi sağlayacaktır. İlk yapmanız gereken iş kızınızla birlikte renk seçimlerine ve hangi mobilyalara ihtiyaç duyduğunuzu belirlemek.

Renk kombinasyonlarında desenden kaçınmayın. Aklınıza gelen her desen bu odanın enerjisini artırmak için kullanılabilir. Çiçek desenleri, puantiyeler ve cool çizgiler ilk akla gelen desen alternatifleri.

Çalışma masası sınavlara hazırlanan ve ev ödevleriyle boğuşan bir genç kız için en çok ihtiyaç duyulan mobilya.
Makyaj masası ise genç bir kadın olmaya hazırlanan ve okula gitmek için her sabah ayna karşısında dakikalar harcayan kızınız için olmazsa olmazlardan. Eğer masa için yeriniz yoksa bir dolap üstüne yerleştireceğiniz aynayla bu işi çözebilirsiniz.

Odada yeterince yeriniz varsa tavandan asacağınız salıncak onu çok mutlu edebilir. Üstünde kıvrılıp müzik dinleyip kitap okuyabileceği, hayaller kurabileceği bir keyif alanı sağlamış olursunuz.

PAYLAŞ