Garanti Koza projeleri hakkında bilmeniz gerekenler

236
Garanti Koza projeleri
Garanti Koza projeleri

1948 yılında, Türk inşaat sektörünün ilk ve öncü firmalarından biri olarak kurulan Garanti Koza, 66 yıllık inşaat müteahhitliği ve 33 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimi, güçlü kurumsal yapısı ve çok geniş bir yelpazeye yayılmış olan faaliyet alanları ile, yurt içi ve yurt dışında saygın bir konumda yer alıyor. Şirketin yürüttüğü 2 konut projesi de alıcıların ilgisini çekiyor.

Garanti Koza şirketinin şu anda devam etmekte olan 2 konut projesi bulunuyor: Akkoza ve Koza Park. Bu yazımızda sizlerle Akkoza ve Koza Park projeleri hakkında güncel bilgileri paylaşacağız.

Garanti Koza projeleri inceleyin

Akkoza

Akkoza, dünyanın önde gelen mimari gruplarından Design Development Group (DDG) ve Garanti Koza tarafından ortaya çıkarılan oldukça büyük bir proje. Proje, 450.000 metrekarelik alan üzerinde, 60 metrekareden 560 metrekareye değişen büyüklükleri, 1+1,2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve penthouse seçenekleri ile standartların üstünde bir yaşam sunuyor.

Akkoza
Akkoza

Proje hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Koza Park

Türkiye’de ilk defa geliştirilen, ortasında masmavi suni göl etrafında yemyeşil alanı ile 40 katlı toplam 7 residence ve dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Swiss Otel’i de içerisinde bulunduran Koza Park projesinde 1+1 ile 5+1 arasında değişen farklı metrekarelerde yaşam seçenekleri sunuluyor.

Koza Park
Koza Park

Proje hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Projeland Facebook sayfasını takip edin

PAYLAŞ