Fortis Sinanlı Kadıköy, 2019’da teslim

398
Fortis Sinanlı Kadıköy
Fortis Sinanlı Kadıköy

Sinanlı Yapı ve Yiğit Group ortaklığı ile hayata geçirilen Fortis Sinanlı Kadıköy projesi, 5 blokta bin 100 daireden meydana geliyor.

Ev ve iş hayatını bir arada yaşama imkanı sunan Fortis Sinanlı, birbirinden farklı tiplerde home ofis ve mağazalarla tüm ihtiyaçlara yanıt vermeyi amaçlıyor. Fortis Sinanlı’da birbirinden farklı tiplerde ve her ihtiyaca uygun büyüklükte 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Geniş pencereleri aydınlık evler, yüksek tavanlar ve ferah balkonlar ile Fortis Sinanlı’da hayat Eylül 2019’da başlıyor.

Kadıköy’de yükselen Fortis Sinanlı, bir kentsel dönüşüm projesi olarak inşa ediliyor. Metro, metrobüs ve E-5’in yanı başında yer alan proje, Kadıköy’ün merkezine mahalle konseptini getirmeyi amaçlıyor. Projedeki daireler Tarihi Yarımada, deniz ve Adalar manzarasına sahip. Fortis Sinanlı Kadıköy’de dairelerin yanı sıra ticari üniteler de bulunuyor.

Kadıköy’ün merkezinde yükseliyor

Fortis Sinanlı projesi; metrobüse 20 adım, metroya bir durak, Avrasya Tüneli’ne 5 dakika, her iki havaalanına 23 dakika, spor kompleksi ve konser alanına 14 dakika, Şükrü Saraçoğlu Stadı’na 3 dakika, alışveriş merkezine 3 dakika, Bağdat Caddesi’ne 3 dakika, hastanelere ise 5 dakikalık mesafede yer alıyor.

Projede bir odalı daireler 700 bin TL’den, iki odalı daireler 900 bin TL’den ve üç odalı daireler 1 milyon 200 bin TL’den başlıyor.

Konut projesi haberlerini incelemek için tıklayın