Folkart Incity lansman fiyatlarıyla satışa çıktı

65
Folkart Incity lansman fiyatlarıyla satışa çıktı

“Hayatın içinde” sloganıyla yola çıkan Folkart’ın yeni yaşam merkezi Folkart Incity lansmana özel ödeme fırsatları ile satışa sunuldu.

Folkart, Bornova Yeni Kent Bölgesi’nde yepyeni bir yaşam merkezi kuruyor. Folkart Incity projesi İzmir’de Folkart Academy’de basın mensuplarına tanıtıldı. Tiyatro sanatçısı Volkan Severcan’ın sunuculuğunu üstlendiği etkinlikte Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Folkart Genel Müdürü Metin Sancak, Folkart Proje ve Teknik İşler Genel Müdür Yardımcısı Ayetullah Mutlu ve Öncüoğlu Mimarlık Yönetim Kurulu Üyesi Yüksek Mimar Enis Öncüoğlu konuşmacı olarak yer aldı. 

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Folkart’ın Incity projesi dahil, 13 projeyi daha bir arada yürüttüklerine dikkat çekerek şu açıklamayı yaptı; ‘’Bu 13 projenin toplam yatırım değeri tam 4 milyar 352 milyon Türk lirasıdır. Bu projelerde, şu an için bin 500 kişinin üzerinde insan çalışıyor. Bu sayıda, önümüzdeki aylarda projelere göre ciddi artış olacak. Tek başına Basmane’deki projemizde binlerce insan çalışacak.  Yani İzmir’de istihdama ciddi katkı sağlıyoruz’’ 

Folkart Genel Müdürü Metin Sancak ise konuşmasında Folkart’tan konut alan herkesin kısa bir süre sonra karlı bir yatırım yaptığına dikkat çekerek, ‘’Önceki projelerde yapılan değerlendirmeler ışığında müşterilere yüzde 50’nin üzerinde artı değer kazandırıyor. Bu da beraberinde hızlı satış yapmamızı sağlıyor. Müşterilerimiz 1 seneden kısa sürede bu kazançları realize edebiliyor’’ dedi. 
Bornova Yeni Kent Bölgesi’ndeki Folkart Incity, 8 bloktan oluşuyor. İzmir’de şehir merkezine yakınlığı ile dikkat çeken Folkart Incity’de, 700 daire ve 42 ticari alan bulunuyor. Folkart Incity, tamamlandığında 475 milyon liralık yatırım değerine sahip bir yaşam merkezi ortaya çıkacak. 

Konut fiyatlarının 239 bin TL’den başladığı projede anahtar teslimleri 30 Eylül 2019’da yapılacak. İzmir Bornova’da hayata geçirilen projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 lüks konut seçenekleri bulunuyor. 

Sosyal donatılar
Projede açık spor alanları, basketbol, tenis, futbol, mini golf, masa tenisi, yürüyüş ve koru alanı, açık yüzme havuzu, açılabilir kapalı yüzme havuzu, spor salonu, sauna, çocuklar için kreş ve oyun alanları, playstation, sinema, karaoke odası, kütüphane, satranç ve çalışma odası, çatı alanlarında hobi bahçeleri, elektrikli araç şarj istasyonu gibi sosyal ve teknik donatılar yer alacak.

Her mevsim havuz
Açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla her mevsim havuza girebileceksiniz. 260 metrekare açık ve 127 metrekare kapalı olmak üzere 2 havuzun yer aldığı Folkart Incity’de, kapalı havuzun üst ve yan alanları açılarak yaz ve bahar aylarında açık havuza dönüştürülebilecek. 

PAYLAŞ