Bayram Tatili İçin Günlük Kiralık Önerileri: Fethiye

831
Fethiye Günlük Kiralık

Fethiye yaz aylarında genellikle yoğun oluyor, ancak bayram tatillerinde ekstra yoğunluk gözlemleniyor. Böyle dönemlerde günlük kiralık ev seçeneklerine yönelmek isteyenlerin sayısı da artıyor. Bu yazımızda sizlerle Fethiye günlük kiralık seçeneklerini neden tercih etmeniz gerektiğini paylaşacağız.

Fethiye denince akla ilk olarak Ölüdeniz geliyor. Bunun yanında Lagün ve Belcegız plajları da dikkat çekiyor. Fakat bu tatil beldesi sadece bunlardan ibaret değil. Aynı zamanda dalış, su sporları, kamping ve trekking için de güzel fırsatlar bulabileceğiniz harika bir yer.

Bayram tatilinde Fethiye konaklama seçenekleri açısından da birçok zenginliği içerisinde barındırıyor. Hareketli gece hayatına yakın olmak isteyenler için ayrı, çadır kampı yapmak isteyenler için farklı seçenekler var. Fakat az önce ifade ettiğimiz gibi bayram tatili söz konusu olduğunda bu bölge fazlasıyla kalabalık oluyor.

Bu bağlamda sizlere günlük kiralık yazlık ya da günlük kiralık villa önerebiliriz.

Fethiye Günlük Kiralık Seçenekleri

Fethiye Günlük Kiralık Seçenekleri

Fethiye, günlük kiralık villa ya da günlük kiralık yazlık seçenekleri bakımından son yıllarda atağa kalktı. Yerli ve yabancı turistler için akla ilk olarak Ölüdeniz’in geldiği yer, şimdilerde huzurlu ve eğlenceli bir tatil için günlük kiralık seçeneklerine ev sahipliği yapıyor.

Fethiye günlük kiralık yazlık seçeneklerine baktığımızda her bütçeye uygun seçeneklerin var olduğunu görüyoruz. Hürriyet Emlak’ta yer alan ilanlara baktığımızda 450 TL’den 1800 TL’ye kadar değişen fiyatlar dikkat çekiyor.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta, günlük kiralık yazlıkların kalabalık gruplar için daha uygun olduğudur. Kalabalık aileler veya arkadaş grupları için bu seçeneğin değerlendirilmesi doğru olacaktır.

Fethiye günlük kiralık villa seçenekleri de benzer fiyat skalasına sahip diyebiliriz. İçerisinde havuz olan, huzurlu ve eğlenceli bir tatil amaçlıyorsanız, bayram tatili için en uygun seçeneklere Hürriyet Emlak’ta ulaşabilirsiniz.

Emlak rehberlerini okumak için tıklayın.

PAYLAŞ