En iyi bahçe dekorasyonları

222

Pinterest kullanıcılarına göre en iyi bahçe dekorasyonları belli oldu. Pinterest kullanıcılarının aramaları baz alınarak oluşturulan bu galeride 2017’nin en iyi bahçe dekorasyonlarını bulacaksınız.
Bahçenin keyfini çıkarmak için sınırlı bir zamanımız var. Eylül ayıyla birlikte yağmurlu havalar dönüş yaptığında bahçe keyfimiz de son buluyor. Bu kısa zamanı en iyi dekorasyonla değerlendirerek yıl boyunca unutulmayacak bahçe toplantılarına imza atabiliriz.
Kimler canlı renk paletlerini sevmez ki? Bahçeniz için renkli yastıklar ve fayanslar harika bir seçim olacak. Sakın halı kullanımıyla bu güzel fayansları kapatmayın.
Yaz dekorasyonunda genellikle toz pembe ve mavi tonları kullanılır ancak kesinlikle turuncuya da bir şans vermelisiniz. Gidip tupturuncu bir koltuk almak istemeyebilirsiniz fakat turuncu yastıklar ve battaniyeler yeterli olacaktır.
İnsanlar bütün oturma odalarını yaz aylarında dışarı taşıyor gibi görünüyor! Dış mekanda rahat dakikalar geçirmek istiyorsanız siz de mobilyalarınızı taşımaya başlayın.
Pinterest kullanıcıları yalnızca rahat koltukların olduğu bahçe dekorasyonlarını istemiyor. Aynı zamanda eğlenceli dakikalar geçirecekleri açık mutfakları ve bar tezgahlarını da görmek istiyorlar.


Dekorasyon galerilerini incelemek için tıklayın

PAYLAŞ