Dünya Kediler Günü için en iyi kedi evleri!

21998

8 Ağustos Dünya Kediler Günü‘nde kedinizi sevindirmek için birbirinden güzel kedi evleri yapabilirsiniz. Sert geçen kış ayları ve bunaltıcı yaz mevsiminde hem evdeki kediler hem de sokaktaki kediler için pek çok yuva yapmanız mümkün.

Kedi Hamağı

Aynı evde yaşadığınız kedileriniz için küçük bir hamak yapabilirsiniz. Böylece kediniz kendi halinde sallanarak huzurlu bir şekilde uyuyabilir.

Hazır evler

Pek çok internet sitesinde ve hayvanlara özel eşyaların satıldığı mağazalarda kedi evleri bulabilirsiniz. Bunlardan kediniz için en uygununu seçerek ev içindeki konforunu artırabilirsiniz.

Kedi Evi Yerine Kedi Sepeti

Kedilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Farklı boyutlarda minderler, kedi evleri, çeşit çeşit oyuncaklar aldığımız da oluyor. Ancak çoğu zaman uygun boyutlardaki bir sepet bile kedilerimiz için yeterli oluyor.

Bazı kediler, kapalı kutulara veya evlere girmek istemeyebilir. Özgür ruhlu kedilerin rahatı için minik kedi yastıkları satın alabilir veya evde kendiniz dikebilirsiniz.

Ahşap Kedi Evleri

Birkaç tahta paneli birleştirerek hem evdeki kediler hem de sokaktaki kediler için ahşap bir ev hazırlayabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kedilerin soğuktan ve yağmurdan korunabilmesi için bahçenize böyle bir ev yerleştirebilirsiniz.

Yatakta yatmayı seven bir kediniz varsa ona kendi boyutlarına uygun bir yatak yapabilirsiniz. Küçük bir market kasasının içine minder yerleştirerek bile yatak yapabilirsiniz.

Ne kadar uğraşırsanız uğraşın kedileri kararlarından döndüremezsiniz. Kediniz kendine ev olarak koltuğun altını seçmiş olabilir. Siz de kedinizin karakterine göre ona bir ev yapabilir veya var olan evini güzelleştirebilirsiniz.

Bu sıcak günlerde sokak hayvanları için sokaklara su koymayı da ihmal etmeyin.

Foto galerileri incelemek için tıklayın

PAYLAŞ