DKY Sahil’de inşaat çalışmaları başladı

84
DKY Sahil’de inşaat çalışmaları başladı

DKY İnşaat 12 km’lik Kartal sahil yolu üzerinde, denize ilk parselde yükselen, panoramik adalar ve deniz manzarasına sahip DKY Sahil projesinin hafriyat çalışmalarına başladı.

DKY İnşaat, Kartal’da DKY Sahil projesinin inşaat ruhsatını alarak hafriyata başladı. 5 bin metrekare alanda yapılacak olan ve 2019’da tamamlanması planlanan DKY Sahil’de yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve yüzme havuzu yer alıyor. 240 milyon lira proje bedeli olan DKY Sahil, denize 20 metre mesafede yükselen, önü kapanmaz deniz ve adalar manzarasına sahip. 128 ile 328 metrekare arasında değişen 138 konuttan oluşuyor. 

Buçuk konseptli daireler

DKY Sahil’de 2+1.5 daireden 4+1.5’e kadar 10 ayrı tipte daire bulunuyor. Kartal’da hayat bulan proje, ulusal ve uluslararası firmaların yönetim merkezlerine, bankacılık üslerine, Tuzla Tersanesi ve Kartal Adalet Sarayı’na yakın bir lokasyonda bulunuyor. Aile odaklı bir proje olan DKY Sahil sosyal alanları ve spor merkezi bulunuyor. 

Sınırlı sayıda daire 

DKY Sahil’de 60 ay vade farksız veya 120 aya varan yüzde 0.45 vade farkı seçenekleriyle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 11’e ek yüzde 9 indirim uygulanan projede peşin fiyatına 18 ay DKY finansmanı sağlanan projede, sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor.  

PAYLAŞ