Devreden Süper Loto ikramiyesi ile nereden kaç ev alınır?

601
Devreden Süper Loto ikramiyesiyle nereden kaç ev alınır?
Devreden Süper Loto ikramiyesiyle nereden kaç ev alınır?

Süper Loto geçtiğimiz hafta 18.564.077,10 TL devretmişti. Süper Loto 12 Temmuz 2018 çekiliş sonuçları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, geçen hafta 18.564.077,10 TL devreden Süper Loto ikramiyesi ile nereden kaç ev alınabilir? Bu yazımızda Süper Loto ikramiyesi ile ev alınabilecek projeleri sizlerle paylaşacağız.

Süper Loto büyük ikramiyesi geçtiğimiz hafta 18.564.077,10 TL devretmişti. Vatandaşlar bugün yapılacak çekilişi çok merak ediyor. Geçen hafta 5 bilen kişi sayısı 124 olmuş ve bu insanlar 8.412,65 TL ikramiye kazanmıştı.

Şimdi, büyük ikramiyenin size çıktığını düşünelim. Tek bilen kişi olarak 18.564.077,10 TL Süper Loto ikramiyesi kazandınız. Bu paraya İstanbul, Ankara veya İzmir’den nerede kaç ev alabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Sizin için lüks konut projelerinden oluşan karma bir liste derledik.

Yeni evinizi Projeland'den bulun

Mahall Ankara

Mahall Ankara projesinde daire fiyatları 1 milyon bin TL’den başlıyor. Süper Loto ikramiyesi size çıktığında bu projeden 18 daire satın alabilirsiniz.

Mahall Ankara
Mahall Ankara

Panorama Pavli

Panorama Pavli, İstanbul Kartal’da yükseliyor. Projede daire fiyatları 590 bin TL’den başlıyor. Büyük ikramiye size çıktığında bu projeden tam 31 daire satın alabiliyorsunuz.

Panorama Pavli
Panorama Pavli

Muscari Park Bodrum

Muscari Park Bodrum projesinde daire fiyatları 310 bin TL’den başlıyor. Eğer Süper Loto ikramiyesi size çıkarsa bu projeden tam 59 daire satın alabilir ve kiraya vererek büyük gelir elde edebilirsiniz.

Muscari Park Bodrum
Muscari Park Bodrum

Avcılar Caddebostan Bornova

Avcılar Caddebostan Bornova projesinde fiyatlar 390 bin TL’den başlıyor. Büyük ikramiye size çıktığı takdirde bu projeden 47 daire satın alabilirsiniz.

Avcılar Caddebostan Bornova
Avcılar Caddebostan Bornova

Mesa Orman

Mesa Orman projesi İstanbul Beykoz’da yükseliyor. Projeden daire satın almak isterseniz 1 milyon 709 bin TL ödemeniz gerekiyor. Büyük ikramiyenin size çıktığını düşünürsek, bu projeden 10 daire satın almanız mümkün.

Mesa Orman
Mesa Orman

Eliz Kule

Eliz Kule projesinde fiyatlar 800 bin TL’den başlıyor. Ankara Keçiören’de yükselen projeden, büyük ikramiye size çıktığı takdirde daire satın almak isterseniz tam 23 daire sahibi olabilirsiniz.

Eliz Kule
Eliz Kule

Elite Concept

Elite Concept projesi Şua İnşaat tarafından Fikirtepe’de inşa ediliyor. Projede fiyatlar 610 bin TL’den başlıyor ve kentsel dönüşümün en iyi örneklerinden biri olarak gösteriliyor. Büyük ikramiye size çıkarsa bu projeden 30 daire satın alabilirsiniz.

Elite Concept
Elite Concept

Blue Lake

Blue Lake projesinde fiyatlar 1 milyon 266 bin 500 TL’den başlıyor. Eğer büyük ikramiye size çıkarsa bu projeden 14 daire satın alabilmeniz mümkün.

Blue Lake
Blue Lake

Modda Bulvar

Modda Bulvar projesi İzmir’de yükseliyor. Bu projede daire fiyatları 245 bin TL’den başlıyor, 550 bin TL’ye kadar yükseliyor. Eğer Süper Loto büyük ikramiyesi size çıkarsa bu projeden 75 daire alabilirsiniz. Tabii önce projedeki konut stoğunu kontrol etmelisiniz.

Modda Bulvar
Modda Bulvar

Nuvo Dragos

Nuvo Dragos projesi İstanbul Maltepe’de inşa ediliyor. Projedeki daire fiyatları 420 bin TL’den başlıyor, 930 bin TL’ye kadar yükseliyor. Süper Loto 12 Temmuz çekiliş sonuçları açıklandığında büyük talihli siz olursanız, bu projeden 44 daire satın alabilirsiniz.

Nuvo Dragos
Nuvo Dragos

Tarabya Therra Park

Tarabya Therra Park projesi, gerek konumu gerekse konut alıcılarına sunduğu lüks imkanlarla diğer projelerden ayrılıyor. Projedeki daire fiyatları 6 milyon 300 bin TL’den başlıyor, 20 milyon TL’ye kadar yükseliyor. Eğer büyük Süper Loto çekiliş sonuçları neticesinde büyük talihli siz olursanız, bu projedeki en uygun fiyattan 2 daire satın alabilirsiniz.

Tarabya Therra Park
Tarabya Therra Park

Meydan Eryaman

Meydan Eryaman projesi Ankara Etimesgut’ta inşa ediliyor ve fiyatları 249 bin TL’den başlıyor. Eğer büyük ikramiye size çıkarsa bu projeden 74 daire alabilmeniz mümkün.

Meydan Eryaman
Meydan Eryaman

The Holl

The Holl projesi İstanbul Pendik’te yükseliyor ve projedeki daire fiyatları 357 bin TL’den başlıyor. Süper Loto çekiliş sonuçları 12 Temmuz akşamı size çıkarsa bu projeden tam 52 daire satın alabilirsiniz.

The Holl Life & Business
The Holl Life & Business

EV’RE-2

EV’RE-2 projesi İstanbul Sancaktepe’de yükseliyor. Projedeki daire fiyatları 490 bin TL’den başlıyor ve ferah bir yaşam vaat ediyor. 12 Temmuz Süper Loto sonuçları açıklandığında büyük ikramiye size çıkarsa bu projeden 37 daire satın alabilirsiniz.

Ev're 2 projesi
Ev’re 2 projesi

AND Pastel

AND Pastel projesinde fiyatlar 470 bin TL’den başlıyor. Süper Loto sonuçları neticisinde büyük ikramiye sahibi olursanız bu projeden tam 39 daire satın alabilirsiniz.

AND Pastel
AND Pastel

Folkart Incity

Folkart Incity projesi İzmir’in en prestijli projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Süper Loto ikramiyesi size çıktığı takdirde bu projeden 55 daire satın alabilirsiniz.

Folkart Incity projesi
Folkart Incity projesi

Yücesoy Santrall 1. Etap

Yücesoy Santrall 1. Etap projesinde daire fiyatları 415 bin TL’den başlıyor. İzmir Bornova’da yükselen projeden 12 Temmuz Süper Loto talihlisi olduğunuz zaman 44 daire satın alabilirsiniz.

Yücesoy Santrall 1. Etap
Yücesoy Santrall 1. Etap

Kemerlife XXIII

Kemerlife XXIII projesi İstanbul’un yeni cazibe noktalarından Göktürk’te inşa ediliyor. Projedeki daire fiyatları 695 bin TL’den başlıyor. Eğer Süper Loto ikramiyesi size çıkarsa bu projeden 26 daire satın alabilirsiniz. Bu sayının en düşük fiyat göz önüne alınarak hazırlandığını tekrar hatırlatalım.

Kemerlife XXIII
Kemerlife XXIII

NG Residence

NG Residence projesi Basın Express Yolu üzerinde inşa ediliyor. Son derece lüks konutlara sahip olan projede daire fiyatları 558 bin TL’den başlıyor. Süper Loto 12 Temmuz çekilişi sonrası büyük ikramiye talihlisi siz olursanız bu projeden tam 33 daire satın alabilirsiniz.

NG Residence
NG Residence

Süper Loto 12 Temmuz sonuçları saat kaçta açıklanacak?

Süper Loto çekilişi her zaman olduğu gibi Ankara’da Milli Piyango İdaresi tarafından saat 21.15’te gerçekleştirilecek. Sonuçlar Milli Piyango’nun internet sitesinden anında öğrenilebilir. Geçtiğimiz hafta şanslı numaralar 02, 06, 08, 25, 31, 44 olmuştu. Bu hafta sonuçlar açıklandığında umarız talihli siz olursunuz.

Projeland Facebook sayfasını takip edin