Dekorasyonda yeşile dönüş başladı

21393

Size verebileceğimiz en iyi dekorasyon tavsiyesi bir an önce yeşile dönmeniz olur. Ufak bir yeşil dekor bile eve yeni bir soluk getirebilir. Evin her odası için ideal bir seçim olan yeşil rengi pek çok şekilde dekore edebilirsiniz. Yeşil ile dekore edilmiş yatak odaları için galerimizi inceleyin.

Rahat ve rustik tasarım

Sakinlik ve huzur arıyorsanız yeşilin çok açık tonlarına yönelebilirsiniz. Bu yeşili rustik dekorasyonun daha modern çizgisiyle birleştirerek güzel bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Zümrüt yeşili

Zümrüt yeşili özellikle kadife kumaşlarda çok daha etkileyici bir hava yaratmayı başarıyor. Gri ve beyaz renklerle de kombinleyebileceğiniz zümrüt yeşili, yatak odaları ve salonlar için güzel bir tercih olacak.

Kraliyet yeşili

Kraliyet üniformalarında ve armalarında kullanılan bu yeşil tonunu, pudra rengi gibi yumuşak tonlarla bir arada kullanabilirsiniz. Yeşilin biraz daha cesur tonlarından olan bu rengi sarı ve turuncu gibi daha canlı renklerle harmanlayarak cesur bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Pembe ve yeşil uyumu

Yeşilin uyum sağladığı renkler arasında yer alan pastel pembe tonları özellikle yatak odaları ve mutfaklar için güzel bir seçim oluyor. Yeşilin doğallığı ile pembenin getirdiği sevgi ve sıcaklık gibi hisleri bir arada kullanmak insana huzur veriyor.

Sade ve çağdaş

Orman yeşili yastıklar, odanın sadeliğine hafif bir renk katmakla kalmayıp aynı zamanda odada asil bir hava da yaratıyor. Açık nane yeşili duvarlar ve beyaz perdeler gerekli huzuru ve sadeliği sağlıyor.

Antika şıklığı

Biraz maksimalist dekorasyonu anımsatan bu odada koyu renk yeşil duvarlar zarif ve asil bir hava yaratırken tercih edilen mobilyalar ise görkemli bir görünüm yaratmayı başarıyor. Cesur desenlerin ve aksesuarların tercih edildiği bu oda, insanı ilk bakışta etkilemeyi başarıyor.