DAP İzmir’de 1 yıl kira garantisi

168
DAP İzmir
DAP İzmir

DAP Yapı, İzmir’deki ilk projesi DAP İzmir’de topraktan senetli satışa 1 yıl kira garantisi ile 10-12 yılda kendini amorti etme fırsatı sunuyor.

2017 yılında 1,2 milyar TL ciro rakamına ulaşan DAP Yapı, İzmir’de hayata geçirdiği DAP İzmir’de 2 bin 300 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuyor. DAP Yapı, 211 metrekareye kadar geniş dairelerin yer aldığı, 1+0’dan 3+1’e kadar alternatif dairelerin bulunduğu DAP İzmir projesi için lansmana özel bir kampanya hazırladı. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin oluşturulduğu kampanyada, düşük peşinat ve 1 yıl kira garantisi gibi (Ege Bölgesi’nde daha önce uygulanmamış) avantajlar sunuyor. Kampanya çerçevesinde sadece 14 bin 950 TL’den başlayan peşinat ve 2 bin 300 TL’den başlayan taksitlerle DAP İzmir’den ev sahibi olunabilecek.

Ön talep döneminde satış rekoru kıran DAP İzmir, 31 ve 32 katlı iki bloktan meydana geliyor. 450 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, her biri balkonlı dairelerden oluşan projede 707 konut ve ticari alan yer alıyor. Daire fiyatlarının 299 bin TL’den başladığı projede 50 ay sıfır faiz kolaylığı da sağlanıyor.

“Sürpriz yapmaya devam ediyoruz”

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, yoğun talebi geri çevirmemek adına topraktan satışa sundukları DAP İzmir projesinin lansman kampanyasını henüz başlatabildiklerini kaydetti.

İzmir’deki ilk projeleri DAP İzmir için sürprizler yapmaya devam ettiklerini belirten Ziya Yılmaz, şunları söyledi:

“Alıcı ve yatırımcılarımızın isteklerini geri çevirmemek adına lansmanını bile yapamadığımız projemizi topraktan satışa sunduk ve çadır kurarak çok kısa bir sürede önemli bir bölümünün satışını tamamladık. İzmir’de ilk projemiz olması sebebiyle başlangıç fiyatlarını “jest” niteliğinde mümkün olduğunca aşağıya çektik. Bununla da yetinmeyip 1 yıl kira garantisi vererek yatırımın 10-12 yılda kendini amorti etmesini sağlıyoruz. Projemizin konumlandığı bölge yakın gelecekte İzmir’in en değerli bölgesi haline gelecek ve yüksek prim yapacak. Başta İzmirliler olmak üzere DAP İzmir’den konut sahibi olmak isteyenlerin bu avantajlı koşulları kaçırmamasını tavsiye ederiz”

Bölgedeki eski evlerden daha ucuz

DAP İzmir’de düşük peşinat ve düşük taksit kampanyasıyla kişiye özel ödeme seçeneklerini sunduklarını belirten Ziya Yılmaz, şöyle devam etti:

“İzmir’in güzelliğine yakışır, geniş daireler ve balkonları ile huzurlu bir yaşam vadeden DAP İzmir’de sunduğumuz fiyat bölgedeki eski evlerden bile ucuz. Her zaman olduğu gibi hem oturumcuların hem de yatırımcıların memnun kalacağı bir fiyat politikasını izliyoruz. DAP Yapı olarak müşterilerimizin memnuniyeti her şeyin üstünde geliyor. İzmir’de de örnek gösterilecek bir işe imza atacağız. Bu vesileyle talepleri karşılamak için lansmana özel kampanya fırsatı sunuyoruz.”

İzmir’de satılık konutların ortalama metrekare fiyatı 2 bin 828 TL, son bir yıllık artış ise yüzde 16 oranında. Ocak 2018 itibariyle kiralık konutlarda ortalama 12 TL’ye ulaşan İzmir’de, amortisman süresi ise 19 yıl. İzmir hakkında daha detaylı metrekare fiyatına ulaşabilmek için Hürriyet Emlak Endeksi‘ni inceleyebilirsiniz.

Konut projesi haberlerini incelemek için tıklayın

Emlak haberlerini incelemek için tıklayın