Code İstanbul satışa çıkıyor

20
Code İstanbul satışa çıkıyor

Gayrimenkul sektöründeki yenilikçi projelerini hayata geçirmeye devam eden Yazıcıoğlu İnşaat şimdide Bahçelievler ve İstanbul’a damgasını vuracak yeni projesi Code İstanbul’u satışa çıkarıyor.

Markalı konut projeleri sektörüne yeni yaşam alanları kazandırmak hedefi ile yola çıkan Yazıcıoğlu İnşaat İstanbul Bahçelievler’deki projesi ile satışa çıkıyor. Hayatın ve şehrin yeni merkezi anlayışı ile ulaşım noktalarına yakınlığı ve sadece aile yaşantısı odaklı geliştirilen projede keyfiniz ve huzurunuz için aradığınız her şeyi bulacaksınız. 

Çok özel alım kolaylıkları sizleri bekliyor…
KDV ve tapu bizden kampanyası ile Kasım ayında satışa sunulacak Code İstanbul projesinde 2+1,3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinde banka kredisi ile çok özel alım koşulları oluşturulmuş durumda.  
2014 Aralık teslim projede, 31 Aralık 2013 tarihine kadar alım yapan tüm müşterilere KDV ve Tapu harcı Code İstanbul’dan. 

Üstelik Hemen tapu farkıyla, 
Code İstanbul 7.000 m2 alan üzerine konumlandırılmış, iki blok 90 daireden oluşan çok özel bir yaşam alanı. Doğal hayatın tüm gerekliliklerini proje içerisinde barındıran Code İstanbul’da projenin % 80’i yeşil alan ( 6.000m2 ) olarak konumlandırılmış ve bu alanlarda özel dinlenme noktaları, yürüme ve koşu parkuru, süs havuzları ve çocuk oyun parkı gibi pek çok özellikle projenin çevreci yönü ön plana çıkarılmıştır.

Sosyal hayatında yeni merkezi…
Sağlığınız ve şehrin stresinden korunmanız için her şeyin düşünüldüğü eşsiz bir yaşam alanı burada sizi bekliyor. Code İstanbul’da sizi fitness Center, kapalı yüzme havuzu, sauna, bilardo salonu, masa tenisi ve vitamin bar gibi pek çok seçenek bekliyor.

Ayrıcalıklarında yeni merkezi…
Aradığınız her şeye ulaşabileceğiniz resepsiyon hizmetleri, 7/24 güvenlik gibi pek çok hizmette burada standart.

Code İstanbul Proje Özellikleri 

• 2 Blok, 90 daire Resepsiyon Hizmetleri 7/24 Güvenlik 210 araçlık otopark Çocuk Oyun Alanı ( Kamera Kontrollü ) Özel Peyzaj alanına sahip 6.000 m2 Yeşil Alan Bisiklet & Yürüyüş Parkuru
• Merkezi Isıtma Sistemi Jeneratör 4 Adet Asansör ( Her Blokta ) Özel Tasarım Mutfak Dolapları Asma Tavan Özel Batarya ve Banyo Uygulamaları Kompozit Kaplama Dış Cephe
• Kapalı Yüzme Havuzu Fitness Center Vitamin Bar Sauna Masa Tenisi Bilardo 300 Kişilik Toplantı Alanı

Yarını şehrin yeni merkezinde keşfedin…
Code İstanbul, 2 blok ve 90 daireden oluşan şehrin yeni kodu… 

Geniş yaşam alanları, deniz manzaralı daireleri, tüm beklentilere cevap verecek sosyal alanları ile sizi özel hissettirmek için tasarlandı. % 80 yeşil alana sahip olan Code İstanbul’da tüm ulaşım noktalarına olan yakınlıkla zamandan kazanacak, güney cepheye konumlandırılan dairelerinizde İstanbul’un ve denizin keyfini çıkaracaksınız. Code İstanbul’da 2+1 dairelerden, 3+1 daire seçeneklerine ve geniş yaşam arzulayanlar için 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Yazıcıoğlu inşaat güvencesi ile sizde yarını keşfedin…

PAYLAŞ