Çarpışma dizisi nerede çekiliyor?

6728

Ünlü isimleri kadrosunda barındıran Çarpışma dizisi Show TV ekranlarında izleyicileri ile buluştu. Senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı Çarpışma dizisinin yönetmen koltuğunda ise Uluç Bayraktar oturuyor.

Çarpışma dizisinin konusu ne?

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken eşini ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan dolayı yaşamaktan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

Çarpışma dizisi nerede çekiliyor?

Çarpışma dizisi Sarıyer’de çekiliyor. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Sarıyer; Beşiktaş, Şişli ve Eyüpsultan ile komşu konumda. Bitki örtüsü bakımından zengin olan Sarıyer, aynı zamanda Belgrad Ormanı’na da ev sahipliği yapıyor. Sarıyer’in pek çok turistik mekanı da bulunuyor. Bunlar:

  • Rumeli Hisarı
  • Sakıp Sabancı Müzesi
  • Sait Halim Paşa Yalısı
  • Huber Köşkü
  • Sadberk Hanım Müzesi
  • Sultaniye Sarayı
  • Emirgan Camii

Sarıyer’de konut fiyatları nasıl?

Sarıyer
Sarıyer

Hürriyet Emlak’ın yayınladığı Emlak Endeksi verilerine göre, Sarıyer’de satılık konutların ortalama metrekare fiyatı 9 bin 286 TL. Yılda yüzde 9,50 oranında artış gösteren Sarıyer’de kiralık konutların ortalama metrekare fiyatı ise 31 TL.

PAYLAŞ