Butiq Kartal’da evler hemen teslim!

144

Akgel Yapı, Butiq Kartal projesini kendi arsası olan 2.000 metrekarelik alana inşa etti. Bu projede topraktan satış yapılmadı, müşterilerin evleri görerek alması tercih edildi.

2017 yılının Eylül ayında proje tamamlandı ve satışlar başladı. Şu an son kalan hemen teslim dairelerin satışı devam ediyor. Projenin doluluk oranı ise yüzde 50’yi buldu.

Proje tam olarak Kartal Topselvi Mahallesi’nde E5’in deniz tarafında inşa edildi, Kartal Köprüsü ve Kartal metrosu durağına 8 dakikalık yürüme masafesinde bulunuyor. Projeden sahile araçla 5 dakikada ulaşmak mümkün.

Projede 43 daire ve 4 ticari alan bulunuyor. 62 metrekareden 197 metrekareye kadar 1-1, 2-1, 3-1 loft daireler mevcut. Projede daireler ofis kullanımına da uygun. Projenin teras bölümünde, barbekü alanı, güneşlenme alanı, toplantı odası, televizyon odası, fitness, sauna ve jakuzi bulunuyor. Projede ayrıca 2 katlı kapalı otopark bulunuyor. 10 katlı blokta her katta 5 daire bulunuyor.

Projenin en önemli avantajlarından biri tüm dairelerin güney cepheli konumlandırılması. Bu sebeple daireler 1. Kattan itibaren deniz görüyor. Projede metrekare bazında fiyatlar 5.500 TL’den başlıyor. Bu fiyat hemen teslim bir proje için gayet ideal, bunun sebebi de şirketin projeyi kendi arsasına inşa etmesi.

Projede maksimum metrekare fiyatı ise 7.900 TL. Bu daireler en üst katta dubleks olarak, loft konseptinde tasarlandı. Bu dairelerin tavan yüksekliği 5.5 metreyi buluyor. Diğer dairelerde ise tavan yükseklikleri 3 metre.

Butiq Kartal fiyatları

Butiq Kartal projesinde minimum daire fiyatı şu an peşin ödemelerde 309 bin TL’den başlıyor. Şirket kendi bünyesinde vadelendirme seçenekleri sunuyor. 309 bin liraya satılan evler 1550 TL’den kiraya verilebiliyor. Evlerin hemen teslim olması hem taşınmak isteyenler için hem de kira geliri elde etmek isteyenler için avantaj sağlıyor.

Bölgedeki projelerde net brüt farkı yüzde 50’leri bulurken burada yüzde 28 ile sınırlı tutulmuş. Bunun sebebi de buranın butik bir proje olması ve sosyal alanların projenin terasında konumlanması. Projenin müşterileri arasında doktorlar, avukatlar, beyaz yakalılar bulunuyor.

Butiq Kartal detayları için tıklayın

Youtube kanalımıza abone olun: Abone Ol

Facebook sayfamızı takip edin: Facebook

PAYLAŞ