Bizim Evler 7, teslime gün sayıyor

42
Bizim Evler 7

İhlas Yapı’nın Ispartakule’de hayata geçirdiği Bizim Evler projesinde sona yaklaşıldı. Ağustos ayında teslimlerin başlayacağı projede son daireler 10 bin TL peşinatla sahiplerini buluyor.

Bizim Evler 7’de 10 bin TL peşinatla Ağustos ayında taşınma fırsatı sunuluyor. 465 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği projede alternatif ödeme seçenekleri de sunuluyor. Devlet yatırımlarıyla mega projelerin kesiştiği bir noktada yer alan Bizim Evler 7’de 532 konut ile 48 cadde mağazası yer alıyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan konut tipleri bulunuyor.

Sosyal yaşam alanları

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescid bulunuyor. Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence alanları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

Ispartakule’nin metrosu Bizim Evler’e geliyor

TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7, Ispartakule, Metro hattı ile ulaşımı kolaylaştırıyor. Kabataş, Mecidiyeköy, Mahmutbey, Ispartakule, Bahçeşehir, Esenyurt hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak. 

PAYLAŞ