Bizim Evler 7, Ağustos 2017’de teslim

32
Bizim Evler 7

İhlas Yapı, TEM Ispartakule gişelerinin yanı başında konumlandırdığı Bizim Evler 7’de 10 bin TL peşinatla konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

“10 Bin TL Peşin Bu Yaz Taşın” sloganıyla yaz kampanyasını başlatan firmanın projesinde 532 konut, 48 cadde mağazası yer alıyor. Bizim Evler 7’de 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan konut tipleri yer alıyor. İhlas Yapı, markalı konut projesi Bizim Evler 7’de daire sahibi olmak isteyen alıcılara 10 bin TL peşinatla ev sahibi olma kolaylığı sağlıyor.

Sosyal yaşam alanları
Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescid bulunuyor. Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence alanları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

Yeni metro hattı
Bizim Evler’e komşu olacak Metro hattı Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey – Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak. 

TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7’de konut teslimleri Ağustos 2017’de 
yapılacak.

PAYLAŞ