Birbirinden güzel köpek evleri

7648

Evlerimizi açtığımız dostlarımız köpekler için birbirinden güzel evleri kendi başınıza da yapabilirsiniz. Dilerseniz evinizdeki köpekler için, dilerseniz de sokak köpekleri için yapabileceğiniz köpek evlerini sıraladık.

Çift kişilik köpek evleri

Evinizde iki köpekle birlikte yaşıyorsanız köpekleriniz için çift kişilik güzel bir ev yapabilirsiniz. Evinizin bahçesine veya terasına koyabileceğiniz bu köpek evlerinin benzerlerini yapı marketlerinden de bulabilirsiniz.

Ev içi yuvalar

Eğer bahçeli bir eve sahip değilseniz ve bir köpekle birlikte yaşıyorsanız daha farklı tasarımlara göz atabilirsiniz. Evin içine yerleştirebileceğiniz bu köpek evleri ile köpekleriniz rahat bir yuvaya kavuşacak.

Klasik mimari

Amerikan kasabalarındaki müstakil evleri anımsatan bu tasarımları da değerlendirebilirsiniz. İki köpeğin rahatlıkla sığabileceği bu ev, bahçe dekorasyonunuzla da bütünlük oluşturacak.

Yemek alanlı köpek evleri

Özellikle sokak köpekleri için güzel bir alternatif sunan bu evleri, sitelerin bahçelerine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca bir yemek ve su kabı kalabalığı yaratmanın önüne geçen bu evler ile sokak köpeklerinin de yuvaya kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Yeşil çatılı evler

Yavaş yavaş şehir mimarisine de gelen yeşil çatıları köpek evlerine de uygulayabilirsiniz. Yeşil çatılı köpek evleri ile bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Hem köpek dostunuza güzel bir yuva yapmış olacaksınız hem de bahçe dekorasyonunuza harika bir ekleme yapmış olacaksınız.

Köpek sarayı

Köpekleriniz için tek odalı evleri az görüyorsanız veya birden fazla köpeğe sahipseniz bu köpek sarayı ilginizi çekebilir. Küçük çocuklar için yapılan oyun evleri boyutundaki bu evde birden fazla köpeğe rahatça bakabilirsiniz.

Foto galerileri incelemek için tıklayın