Avrupa Konutları Başakşehir’de ödeme kampanyası

309
Avrupa Konutları Başakşehir
Avrupa Konutları Başakşehir

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları Başakşehir’de daireler hızla sahiplerini bulurken, yılın son fırsatı kapsamında sunulan kampanyada, yüzde 5 peşinatla 60 ay 0 faiz ile ödeme kolaylığı sunuluyor.

941 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Avrupa Konutları Başakşehir’de daireler, 623 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya
Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya

Avrupa Konutları Başakşehir projesinde, yatırımcılardan yoğun ilgi gördüklerini belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Projemiz; Emlak Konut tarafından inşa edilen ve bölgenin en büyük şehir parkı olan Kuzey Yakası, Kent Meydanı, Şehir Hastanesi, 3. havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, bağlantı yolları ve Metro gibi büyük çaplı devlet yatırımlarının çevrelediği bir bölgede yer alıyor. Avrupa Konutları markamızın ayrıcalıklarını Başakşehir’e taşıdığımız bu projemizle konut alıcılarına yüksek kalitede bir yaşam alanı sunarken karlı bir yatırıma da imza atmalarını sağlıyoruz. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiğimiz projemizde teslimlere başlamak üzereyiz”

Daireler 124 metrekareden başlıyor

Planlı bir şekilde gelişen Başakşehir, İstanbul’un en düzenli yerleşim alanları arasında yer almaya başladı. Kamu projelerinin çevrelediği bir bölgede konumlanan Avrupa Konutları Başakşehir projesinin yüzde 80’i de peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor.

Projede; 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinden oluşan daire seçenekleri yer alırken, Avrupa Konutları Başakşehir’de; 2+1 daireler 124 metrekareden, 3+1 daireler 162 metrekareden, 4+1 daireler 200 metrekareden, 5+1 daireler ise 277 metrekareden başlıyor.

Geniş sosyal donatı alanları

Tüm projelerini “Tatil Köyü Konforunda Konut” konseptiyle hayata geçiren Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir projesinde de geniş sosyal yaşam alanları sunuyor.
72 bin 706 metrekare arsa üzerine konumlanan Avrupa Konutları Başakşehir’de toplam 4 bin 500 metrekarelik alan, süs havuzlarına ayrılırken, projenin diğer sosyal yaşam alanları 3 etapta; 2’si kadın , 2’si erkekler için ayrı tasarlanmış 4 Kapalı Yüzme Havuzu, 4 Çocuk Havuzu, 4 Fitnes Salonu, 4 Hamam, 4 Sauna, 4 Buhar odasından oluşmaktadır.

Projenin yanı başında yer alan park alanında ise tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası, futbol sahası, dinlenme alanları ve yürüyüş parkurları bulunuyor.

Avrupa Konutları Başakşehir projesini incelemek için tıklayın

Tüm konut projelerini incelemek için tıklayın