Aryom Koru: Çam ve dağ kekiği kokuları arasında bir yaşam

127

Aryom Koru projesi Aryom İnşaat A.Ş tarafından İzmir Gaziemir’de Çatalkaya korusu eteklerinde inşa ediliyor. Burası çam ve dağ kekiği kokan, tertemiz havası olan bir yer. Projede birinci etap Aralık 2018’de, ikinci etap ise Haziran 2019’da teslim edilecek.

Aryom Koru projesinde 33 bin metrekare alana kurulan projenin inşaat alanı 72 bin metrekareyi buluyor. Toplam 373 konut yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, bahçe teras ve çatı teras daireler yer alıyor. Bu dairelerin net alanları 65 metrekare ile 315 metrekare arasında değişiyor.

Aryom Koru projesinde yaşam

Projenin en dikkat çeken özelliklerinden bir kat malikleri tarafından survivor alanı olarak adlandırılan açık spor alanı. Ayrıca, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, yoga ve pilates atölyesi, spa wellness merkezi, sauna, buhar ve masaj odaları, kafe ve restoran, tenis kortu, basketbol sahası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları bulunuyor.

Aryom Koru projesinin mimarisi üzerinde 5 sene boyunca çalışılmış. Tüm dairelerin tüm odalarının günün belirli saatlerinde mutlaka güneş alınması sağlanmış. Projede güneş almayan oda yok. Dairelerde insan sağlığına zararlı olmayan doğal malzemeler kullanılmış.

Diğer yandan yerden ısıtma sistemi, akıllı ev otomasyon sistemi, ankastre ürünler bulunuyor. Dairelerde insan sağlığına zararlı olmayan tamamen doğal malzemeler kullanılmış.

Kapalı otopark, her daireye depo alanı ve 7/24 kameralı güvenlik sistemi olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Ayrıca housekeeping hizmeti her sakinin ihtiyacını karşılayacak.

Site yönetimini ilk 8 sene boyunca Aryom yapacak. Aidatların metrekaresinin 3.5 TL olması planlanıyor. Projede ticari alanlar olacak, onların geliri de site giderlerine harcanacak.

Aryom Koru’nun ayrıca Sign Of City’de 156 proje arasından Türkiye’nin en iyi konut projesi ödülünü aldığını da söyleyelim.

Aryom Koru projesi hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın!

Youtube kanalımıza abone olun: Abone Ol

Facebook sayfamızı takip edin: Facebook