Antalya Kaş’tan yazlık alınır mı?

1071

Antalya’nın en büyük 4. ilçesi olan Kaş, sadece Türkiye’de değil Dünya tatil trendleri arasında daima üst sıralarda yer alan bir bölgedir. Her köşesi cennet ülkenin en güzide tatil beldelerinden biri olarak özellikle İngiliz ve alman turistlerin göz bebeğidir.

Antalya Kaş’tan  satılık yazlık alınır mı? Sorusunu, Türkiye’nin hangi bölgesinden bir insana sorarsanız cevabı mutlakalı evet olacaktır. Kaş cazibesi için haberi okumaya devam edin…

Antalya Kaş Yazlık Seçenekleri

Plajları, koyları, bakir ormanları, muazzam iklimi ve doğası ile tatilcilerin ve özellikle uzun soluklu tatilcilerin en çok tercih ettiği yazlık bölgelerden biridir. Kaş’ta tatil yapmak için pek çok cezbedici neden bulunuyor.

Örneğin, Likyalılar ve Bizanslardan kalan antik özellikleri ile Kaleköy; doğa, deniz ve tarihi zenginliği bir arada sunar. Simena antik Kenti’nde muazzam bir dalış yapmak, carettalar ile denizin muhteşem atmosferini solumak, Kaş’ta tatil yapmak için muhteşem nedenlerden sadece bazılarıdır.

Antalya Kaş’tan yazlık alınır mı? Konusunda ise, Kaş’ın tüm güzelliklerini doya sıya yaşamak ve her yıl muazzam doğayı tatmak için muhteşem nedenlerdir. Yazlık villa fiyatları, popülerliği gittikçe artan Kaş için avantajlı seçenekler sunuyor.

Dubleks satılık yazlık ve kupon arsa fırsatları ile denize nazır alanlar, Kaş güzellikleriyle sunuluyor.

Satılık Yazlık Seçenekleri

Özellikle Kaş Kalkan’da nitelikli ve özellikleriyle kendi cazibesini artıran muazzam satılık yazlık seçenekleri bulunuyor. Özel havuzlu, ısıtma havuzlu, kapalı veya muhafazakar havuzlu villalar, müstakil veya site içerisinde villalar, Antalya Kaş ilanları ile satışa sunuluyor.

Emlak verileri doğrultusunda Antalya Kaş bölgesinde en çok değerlenen ve fiyat artışı olan bölge Kalkan olarak belirlendi. Son bir yıldaki fiyat artışı, emlak değer artışlarına göre yatırımcıların hedefleri Kaş’ın muhteşem doğası ve kupon arsa niteliğindeki değerli alanlarını değerlendiremeye aldı.

Uzun vadede yüksek kira getirisi olan Kaş yazlık villa ve satılık daireler hem kullanım için hem de yatırım için değerlendirenlere cazip fiyatlar sunuyor. Kupon villalar, deniz manzaralı veya denize sıfır villa seçenekleri, sosyal tesis bakımında oldukça seçenekli fırsatlar sunuluyor.

Antalya Kaş’ta Satılık Yazlık Fiyatları

Kaş ilçesi; Antalya Havalimanı’na 204 km mesafede yer alır. Konum, lokasyon ve diğer tatil beldelerine olan mesafesi ile oldukça popüler ve nitelikli tatil bölgelerinden biridir.

2018 analizleri ile son bir yıllık veride; Antalya Kaş satılık ev fiyatları %25.89 oranında değişim gösterdi. Kaş ilçesinde satılık konut fiyatları m2 bazında 4794 TL olarak belirlendi.

Kaş ilçesinde ev fiyatları son 1 yılda en çok Andifli semtinde artış gösterdi. Andifli’de satılık daire fiyatları %3.51 artarak 4972 TL/m² mertebesine ulaştı. Kaş ilçesinin en pahalı semti ise yine Andifli olarak belirlendi. Andifli bölgesinde satılık daire fiyatları m2bazında 4972 TL seviyesini sunarken, satılık yazlıklar için cazip seçenekler sundu.