Antalya’da Nereden Günlük Kiralık Yazlık Tutulur?

782
Antalya Günlük Kiralık Villa

Antalya’da her bütçeye uygun günlük kiralık seçenekleri mevcuttur. İsteyenler telefonla yetkililerle görüşerek kendileri için en uygun evleri anında kiralayabilir.

Bahar aylarından itibaren açık olan günlük kiralık yazlık evleri fiyat, büyüklük ve özellik açısından çeşitli seçeneklere ayrılıyor. Hürriyet Emlak’ta söz konusu evlerin görüntülerini incelemek ve sahiplerini arayarak detaylı bilgi almak mümkündür.

Antalya Günlük Kiralık Yazlık Seçenekleri

Başta Antalya merkez olmak üzere şehrin birçok yerinde günlük ev ve yazlık tutulabilir. Bunun dışında Alanya, Akseki ve Elmalı gibi yazlık bölgelerde de her cebe uygun birçok günlük ev seçeneği mevcut. Çoğu yazlık şehir ve ilçe merkezlerine yakın olmasıyla biliniyor.

Aynı zamanda metro ve otobüs gibi ulaşım araçlarına da yakın olan bu günlük yazlıklar haftalık ve aylık olarak da kiralanabilir. Hürriyet Emlak’ta konum bilgileri de yer aldığından kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tatil planı yapanlar bu konum bilgilerini inceleyerek kendileri için en uygun seçenekleri değerlendirebilir.

Antalya’da Günlük Kiralık Yazlık Tutmanın Avantajları

Ev konforunu birebir sağlayan yazlıklarda birçok temel ihtiyacı karşılamaya yönelik mobilya ve aksesuarlar bulunuyor. Ücretsiz ve sınırsız Wifi bağlantıları tüm konuklara açıktır.

Aynı zamanda televizyon, klima, buzdolabı ve bulaşık makinesi de üst düzey yazlıklarda müşterilerin kullanımına sunuluyor. Tek ve çift kişilik yataklar da ev konforunu tamamen sunuyor.

İsteyenler için geniş odalara sahip 3, 4 ve 5 kişilik yazlıklar da mevcut. Aileleri ile birlikte kalmak isteyen herkes bu odaları tercih edebilir.

Oda servisi hizmetleri de tamamen ücrete dahil olup konukların acil ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmetler sunmaktadır.

Otel konforunda rezidans daireler ve villalar da Antalya günlük kiralık yazlık seçenekleri içerisinde yer alan diğer alternatiflerdir.

Günlük Kiralık Evlerin Diğer Özellikleri

Günlük evlerin tamamında mutfak ve banyo gibi ayrı bölümler de yer alıyor. Jakuzi, kalorifer ve kapalı garaj hizmetleri de konukların konforuna yönelik diğer seçeneklerdir.

Ek olarak evcil hayvana izin veren daireler için de ek bir ücret ödemek yeterli oluyor. Ortak havuza sahip olan evlerde de tatilin keyfi çıkarılabilir, bu evler haftalık ve aylık olarak tutulabilir.

Ocak, şömine ve ısıtıcılar ile birlikte Antalya’daki günlük yazlıkların tamamı harika bir tatil için aradığınız tüm özelliklere sahiptir.

Emlak rehberlerimizi okumak için tıklayın.

PAYLAŞ