Ankara’da tercihler değişiyor

417
Akadia Modern
Akadia Modern

Son yıllarda tüm Türkiye’de konut projelerindeki hızlı artıştan Ankara da nasibini aldı. Ankara denildiğinde ilk akla gelen ilçe Çankaya iken kaliteli konut projeleri sayesinde diğer ilçeler de tercih edilen lokasyonlar olmayı başardı. İşte bunlardan ilki Mamak. Mamak, 18 yıl amortisman süresiyle ilk tercih edilen ilçe olma özelliği taşıyor. Gözle görünen bir kentsel dönüşümün içinde olan Mamak’ta inşa edilen konut projeleri de kendinden sıkça bahsettiriyor.

Akadia Modern projesi

Bunlardan biri de MBM İnşaat projesi olan Akadia Modern. Lokasyon bakımından oldukça avantajlı olan proje, Mamak’a yolu düşen herkesin ziyaret etmeden dönemediği bir proje haline geldi. Akadia Modern, 50 bin metrekare arsa alanı üzerinde 891 adet dairesi ile Mamak’ta yükseliyor.  Projede 1 adet 5 katlı, 3 adet 8 katlı, 3 adet 30 katlı, 3 adet 34 katlı toplam 10 blok yer alıyor. Akadia Modern’de 180 adet 2+1, 555 adet 3+1, 114 adet 4+1 daire bulunuyor. Projede 2+1’ler net 101 ila 114 metrekare, 3+1’ler net 136 ila 150 metrekare, 4+1’ler net 155 metrekare büyüklüğe sahip.

Tam bir aile projesi

MBM İnşaat A.Ş.’nin kendi arazisi üzerinde inşa ettiği Akadia Modern projesinin 25 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrıldı. Aile projesi olarak tasarlanan Akadia Modern’de 1+1 ve 1+0 daireler yer almıyor.

Kolay ulaşım imkanı

Natavega AVM, Ikea, Tekzen, Metro Grossmarket’e 50 metre mesafede bulunan Akadia Modern projesi; Çankaya Turan Güneş Bulvarı’na, Atakule’ye, Panora AVM’ye, Oran Sitesi’ne ve Yıldız’a yakınlığının yanı sıra Ankara’nın merkezi Kızılay’a da sadece 12 kilometre mesafede olma özelliğini taşıyor.

Projede aidatlar düşük tutuluyor

Tam bir aile projesi olarak tasarlanan Akadia Modern’in bünyesinde 23 dükkan yer alıyor. Dükkanlar site dışına konumlandırılarak aile ortamının yaşatılması sağlanıyor. Ayrıca sosyal imkanlar konusunda da geniş yelpazeye sahip olan projede, çocuk oyun alanları, basketbol sahaları, tenis kortu, performans salonlarının yanı sıra jakuzi, fin hamamı, sauna ve buhar odası da mevcut. En düşük konut fiyatının 370 bin TL olduğu projede, kişiye özel ödeme koşulları ve banka kredisi imkanı da sunuluyor. Proje, 2019 yılının mayıs ayında yeni ev sahiplerine teslim edilecek.

Akadia Modern projesini incelemek için tıklayın

Konut projeleri haberlerini incelemek için tıklayın