Alya Grandis projesinde evler 315 metrekareden başlıyor

271
Alya Grandis projesi
Alya Grandis projesi

Beylikdüzü’nün yükselen değeri Alya Grandis projesinde evler 315 metrekareden başlıyor. Alya Grandis Penthouse’ ları 2 kata yayılıyor ve ebeveynleri ile yaşamak isteyenler, hobilerini yaşamlarına taşımak isteyenler, homeofis düzeninde mesleklerini yerleşim bütünü içinde değerlendirmek isteyenler gibi farklı gruplara hitap ediyor.

Akkuş Grup, Boss4 marka değeri sunduğu Alya Grandis projesine 100 milyon TL ayırdı. Projede 2 kata yayılan; normal ve çatı katı keyfini, konforunu bir arada sunan “Penthouse” kavramları farklı konut kullanım tercihlerine yanıt vermek üzere tasarlanıyor.

Akkuş Grubunun son projesi olan yeni yaşam merkezinde, çatı katlarında geniş seçenekleriyle dikkat çekiyor ve Adnan Kahveci’de katta villa konsepti ile müstakil tercihlere, “Konak” alternatifleri ile de yaşam standardından ödün vermeyenlere hitap ediyor.

Alya Grandis daire planları

Projede iki farklı 6+2 ve 7+2 daire tipleri bulunuyor. Bu evlerin metrekare aralıkları 315, 325 ve 375 olarak değişiyor.

Bütün daireler farklı kullanım tercihleri düşünülerek tasarlanmış. Örneğin ebeveynleri ile yaşam tercihinde bulunan aileler, iki farklı katta konumlanmak isteyen kardeşler, bir katta yerleşim, ikinci katta kira alternatifi planlayanlar, bilardo, ev sinema sistemleri ve atölye gibi farklı hobi ve uğraşıları yaşamlarına taşımak isteyenler bu daireleri tercih edebilirler.

Alya Grandis’te yaşam

Her şeyin özenle tasarlandığı projede toplam 10 blokta, 100 konut ve 8 ticari ünite bulunacak.

İçe dönük yaşam felsefesi içinde kendi kendine yetebilen sosyal-sportif alanlara sahip olan projede, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna ve kapalı otopark yer alacak.

Ortalama metrekare fiyatı 4 bin TL seviyesinde bulunan projede, yüzde 15 peşinat, kalanı 36 ay vade farksız taksitlendirme seçeneği sunuluyor. Proje ayrıca 24 ay içerisinde teslim edilecek.

Konut projeleri hakkında tüm bilgiler Projeland’de!