Ailecek uygun fiyatlı tatil nasıl yapılır?

3319

Çalışanlar için tatiller, bütün bir çalışma yılının yorgunluğunun ve stresinin atıldığı, aile ile birlikte özel anıların yaşandığı dinlenme evresidir. Düzenli olarak her yıl tatile gitmeye çalışan sayısız çalışan bulunsa da tatiller genellikle pek çok çalışanın her yıl karşılayamayacağı maliyetler oluşturmaktadır. Tüm yıl tatil borcu ödemenize gerek kalmadan her yıl tatile çıkabileceğinizi bilseniz, bu sizi mutlu etmez mi? Tüm ailenizle birlikte her yıl bütçenizi zorlamadan çıkabileceğiniz tatillerin anahtarı Hürriyet Emlak’ta…

Devremülk rahatlığı ile tanışın

Yılın belirli zamanları için sabit noktada tatil yapma fırsatı sunan devremülkler ile kendi mülkünüzde tatil geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Hürriyet Emlak aracılığı ile Türkiye’nin herhangi bir ilinde bulunan devremülk ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mevcut hak sahibi tarafından gidilemeyen zamanlar için Hürriyet Emlak’a verilen kiralık devremülk ilanları arasından tercihinize göre tatil planlarınıza uygun zamanlarda müsait olan herhangi bir ilanı seçerek tercih ettiğiniz yıldaki tatil maliyetlerini oldukça düşürebilirsiniz. Dilerseniz satılık devremülk ilanları içerisinden ödeme gücünüze hitap eden bir satın alma gerçekleştirerek her yıl geçireceğiniz tatillerin adresini belirleyebilirsiniz. Bu şekilde gerçekleştirdiğiniz tatiller size bir yılda iki tatile çıkma fırsatı sunacağından bir yılın stresini atmak için ikinci bir şansa sahip olabilirsiniz.

Yazlık turizmi ilginizi çekebilir

Kendinize ait bir yazlığa sahip olma fikrinin sizi heyecanlandıracağından eminiz. Pek çok kişi tarafından lüks bir harcama olarak değerlendirecek bu düşünce için hesaplarınızın yanlış olduğunu söylesek herhalde büyük bir şaşkınlık yaşarsınız. Yaz tatili için bir yazlığa sahip olmanız gerekmemektedir. Yazlık sahipleri, yatırım amaçlı olarak veya kullanmadıkları zamanlarda kiralamak amacıyla satın aldıkları yazlıkları Hürriyet Emlak ve bölgenin emlak danışmanları aracılığıyla kiraya çıkarmaktadır. 

Kiralayacağınız yazlık size;

  • Sabit bir konaklama imkanı verir.
  • Kalabalık tatiller için konaklamaya yüksek ücretler ödemenizi önler.
  • Kiraladığınız yazlığın bulunduğu bölgeyi ve çevresini tanımanız için size özgürlük sunar.
  • Her sene farklı bir yazlık kiralama imkanına sahip olarak her sene farklı bir coğrafyayı tanımaya zaman ayırabilirsiniz.

Emeklilik günlerinize şimdiden yatırım yapabilirsiniz

Pek çok çalışanın hayalidir sahil kasabasında emeklilik günlerini yaşamak. Bu hayali gerçekleştirmek için emekli olmayı beklemenize gerek yoktur. Üstelik hayalinizi gerçekleştirirken çıkacağınız tatillerin konaklama giderlerini de sıfıra indirebilir, bir senede birkaç kez tatile çıkacak bütçeye sahip olabilirsiniz. Hürriyet Emlak ve emlak danışmanları vasıtasıyla erişebileceğiniz satılık yazlık ilanları size emekliliğinize şimdiden yatırım yapma fırsatını sunacaktır. Emekliliğinize yatırım yaparken bugününüzü ihmal etmez, evinizin rahatlığını yaşayarak tatillerinizi uygun fiyatla gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok yönden mantıklı bir yatırım tarzı olacak bu yatırım türü ile dilerseniz siz de Hürriyet Emlak ilanlarını kullanarak kullanmadığınız zamanlarda sahip olduğunuz yazlığı kiraya verebilirsiniz. Kiraya vermeniz durumunda pasif gelir elde ederek emeklilik günlerine farklı yatırımlar yapma şansı elde edebilirsiniz.